dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuzza

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    Co tam u nas? Nadal gładzimy :-)

    Poddaszowcy dopieszczają poddasze, a gładziarz gładzi ściany aż miło. Tym tempem to niebawem skończymy :-)

    Andrzej nadal robi budę ;-) Jest coraz piękniejsza.

    Byliśmy pozyteczni:

    Zamówiłam stolarza na piątek - raz kozie śmierć. Do piątku muszę dopieścić projekt kuchni. Juz nie mozemy tego dłużej odkładać. Oprócz tego stolarz musi zrobić nam plan minimum:

    kuchnia ...
  2. NiecoDziennik Zuzzy

  3. NiecoDziennik Zuzzy

    Ale ten czas leci...

    Ekipa poddaszowa nie pojawiła się we wtorek, nawet sie nie tłumaczyli... Ale za to przyjechali wczoraj i nawet zabrali się do pracy. Cały dzień gładzili poddasze. Niech pracują.

    Od wtorku pracuje za to Mistrz od gładzi. Mamy juz praktycznie skończony gabinet. Te gładzie to jest marzenie. Ten pan lubi to co robi, a specjalizuje się praktycznie tylko w gładziach, i stara się robić to jak najepiej. Efekt jest naprawdę powalający. ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Muszę przyznac, że dzienników przybywa w zastraszającym tempie :-) Po kilku dniach już nie moge odnaleźć mojego...

    Co u nas.... Dzieje się sporo...

    Nasi majstrowie mieli skończyć poddasze - nie skończyli - za to chcieli się rozliczyć już za całość. Udało nam się być twardymi i zapłacić im tylko za wykonaną pracę. Okazało się to dobrym posunięciem. Bo w poniedziałek panowie się już nie pojawili, a dziś jeden z nich zadzwonił, że on ...
  5. NiecoDziennik Zuzzy

    No to tylko wkleję obiecane zdjęcia:

    Tak wyglądały zamontowane stelaze:



    A tak prawie skończone sypialnie:




    Mam tylko nadzieję, że dziś panowie doszlifują to lepiej, bo wczoraj wyglądało jeszcze ...
Strona 11 z 32