dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuzza

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    KBijan, gdzieś mi umknął Twój post.. Co do koloru bramy to RAL 8017 jak dla mnie jest idealny. Ten 8014 jest bardziej plastikowy. 9017 jest ciemny i głęboki -bardzo jestem zadowolona. Rynny mamy też w tym kolorze, ale za to parapety przypadkowo w 8014 -dlaczego? Sprzedawca się pomylił. Ale okazało się ,zę nasze okna sa dokładnie w kolorze 8014, więc te parapety pasują idealnie. Nie ma tego złego...

    Właśnie przyjechali do nas panowie z Gorana. Przypominam: cieknące ...
  2. NiecoDziennik Zuzzy

    Korzystając z nieobecności córki udało mi się doprowadzić jej pokój do stanu mniej więcej pokazywalnego ;-)









    I wszędzie ten cholerny słup! Łup! ;-)

    Oczywiście jeszcze trzeba będzie zasłonić ...
  3. NiecoDziennik Zuzzy

    Dziś troszkę popiszę ;-)

    W końcu już mieszkamy ponad dwa miesiące.... Przemyślenia jakieś są ;-)

    Tak naprawdę to nie możemy się nacieszyć. Tutaj jest jak na wsi. Decyzja co do kupna tej działki była w 100% słuszna. Mamy niesamowite widoki; te mgły na polach, te wschody i zachody słońca... Dla nas, którzy mieszkali na parterze w gęstej zabudowie to bajka. Obserwować słońce jak przesuwa się przez cały dzień od wschodu do zachodu - to naprawdę ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    No to jeszcze ekspresowo:

    drzwi i schody






    Robione przez jednego stolarza. Mają ten sam kolor, bejcowany dąb. Oczywiście schody będą niebawem wykończone. Podstopnice będą białe.

    CO teraz robimy? Kończymy ogródek - zimno się robi i ten etap trzeba szybko mieć za ...
  5. NiecoDziennik Zuzzy





    OTo nasze ogrodzenie, kostka, rośliny do posadzenia, stół i krzesła ;-)

    Resztę wkleję później ;-)
Strona 2 z 32