dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuzza

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    Mam okropne wyrzuty sumienia... Tyle czasu nawet nie zaglądnęłam na forum...

    Musicie mi wybaczyć. Wszystko stało się jakoś bardzo skomplikowane. Czasu brak - zupełny brak...

    Uspokajam wszystkich - U nas wszystko Ok :-)

    Wiele się wydarzyło przez ten miesiąc. Nasz dom wygląda już zupełnie cywilizowanie. Przynajmniej z zewnątrz.

    Mamy kostkę przed domem.
    Mamy zieloną trawę z tyłu.
    Całe ogrodzenie
    ...
  2. NiecoDziennik Zuzzy

    Trochę mnie nie było... Dlaczego?


    Przeprowadziliśmy się !!!!!!!

    Wiem, że wiele osób puknie się w głowę - przeprowadzić się na budowę... Ale tak jest nam dużo wygodniej.

    Mamy działajacą łazienkę. Ciepłą wodę. Działającą pralkę. Kuchnię skończoną. Łózka dla wszystkich domowników. Wielką garderobę. I tyle :-)

    Nie mamy całej reszty ;-)

    Najbardziej przydałyby się drzwi wewnętrzne i schody.... ...
  3. NiecoDziennik Zuzzy

    Cóż to ja pisałam ostatnio? Stolarze mieli przyjechać w sobotę....
    Dzwoniłam do stolarza pod koniec tygodnia, co parę godzin, w sobotę, w poniedziałek.... nie odbierał.. Ale cud oddzwonił do mnie wczoraj. Kolejne wymówki do mojej listy: Zablokowano mu telefon, bo nie zapłacił rachunku, a przyjechać nie mogli bo musieli w żniwach pomagać. Będą na 100% w tę sobotę. Cóż mamy robić - czekać musimy...

    Glazunik miał się pojawić po narzę dzia, oczywiście ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Zapomniałabym dodać, że stolarze wcale nie przyjechali. Jeden z nich miał wypadek i się kuruje. Przyjadą za tydzień....

    Jak pech to pech...
  5. NiecoDziennik Zuzzy

    Piątek nie był zbyt wesoły...

    Gdy nasi ogrodzeniowcy zobaczyli siatkę, którą dowieźli wieczorem w czwarte to nas wyśmiali. Powiedzieli że wystarczyło kupić10 metrów a oni by to rozciągneli do 50. Ta siatka to szajs. No i co robić? Andrzej jakoś to załadował do samochodu i pojechał odwieźć - do Zielonki... I tu szczęście - przyjęli siatkę nawet zwrócili nam opłatę za transport... Ale siatki nadal nie mamy.

    Zadzwoniliśmy do naszego glazurnika. ...
Strona 3 z 32