dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuzza

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    (Znowu przerwa w opowieści.. Zniknął mi album ze zdjęciami i musiałam trochę się namęczyć, aby je gdzieś znowu umieścic...)


    Ponieważ jestesmy już umówieni na zakup działki podejmuję pierwsze kroki aby zdobyć Wszelkie Niezbedne Dokumenty potrzebne do rozpoczęcia budowy. Pierwsza wyprawa do składnicy map (wydatek 65 zł ;-) ), a nastepnie po papierek z zakładu energetycznego o mozliwosciach podłączenia do sieci. Na szczęście niedaleko nas postawili ...
  2. NiecoDziennik Zuzzy

    Uppss…. trochę czasu minęło… :oops:

    Zaległości rosną ;-) - a ja nadal w zeszłym roku….

    Może uda mi się przyspieszyć z opowiadaniem :-)


    Najbardziej podobała się nam działka B, bo i sąsiedztwo było i wjazd od północy i widok z salonu byłby na lasek…. Ale Pani S rozwiała nasze marzenia - ta działka jest już zaklepana, a nastepne w tym pasie nie są już na sprzedaż…
    Okazało się ...
  3. NiecoDziennik Zuzzy

    Ponieważ na Pole mielismy juz dosyc blisko, więc jeździliśmy tam dosyć często oglądając to miejsce i okolice w róznych dniach, o różnych godzinach, po ulewach i w dzień słoneczny...

    Decyzji jednak podjąć nie potrafiliśmy...

    Pewnego dnia, postanowiliśmy popytać ludzi mieszkających w okolicy czy nie wiedzą o innych działkach na sprzedaż - no i chodziliśmy sobie spacerując i wypytywaliśmy ludzi w ogródkach... Większość tylko wzruszała ramionami, ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Wiosną 2004 wreszcie wzięlismy się w garść...

    Siedliśmy znowu nad mapą okolic Warszawy. Na pewno strona południowa i ma byc BLISKO.... Ale na Wilanów nas nie stac, a samolotów nad głową też nie chcemy.
    No i pierwsza mysl: a może tak po drugiej stronie Wisły???
    Czyli znowu stara śpiewka: mapa i do samochodu...
    Objechalismy najpierw dalekie okolice Otwocka, ale ceny tam były wysokie... Potem siedlismy do ogłoszeń: i tu zdziwienie: najtańsze ...
  5. NiecoDziennik Zuzzy

    Nastała wiosna roku 2004.

    Nasze humory coraz gorsze ;-)

    Co gorsza nasza sytuacja zmieniła się diametralnie. Okazało się że ceny mieszkań w Warszawie wzrosły tak bardzo, że za nasze mieszkanie jesteśmy w stanie wybudować dom. Na działkę weźmiemy kredyt. Możemy się budować !

    Ale co z tą działką????

    Zaczęlismy się zastanawiać nad różnymi opcjami. I tu moje WAŻNE PRZEMYŚLENIA:

    Szukaliśmy działki ...