dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dandi3

  1. mój dom - już do końca

    ORAZ ZAKOCHAŁEM SIĘ W STOLE.

    Ubiegły weekend spędziliśmy u znajomych w domku nad Bugiem. Maja tam stół cudny, idealny, pachnący, solidny, stabilny, nie taki jak wszystkie. Wysłałem juz wymiary i zdjęcia stolarzowi do wyceny (około 1800 wstępnie) ale czekam też na opinię Irmy. Zastrzegłem w rozmowie telefonicznej, że ma napisac że jest ładny i że pasuje:



    ...
  2. mój dom - już do końca

    sprawy ogrodowe. Z nasadzeń wyrasta mi to co chcę ale wczoraj zasadziłem część zasadniczą ogrodu, tło niejako do obrazów które będe malował burgundami berberysów, seledynami tawuł i pyszniącymi się różanecznikami i piwoniami. Tło póki co ma postać sterczących z ziemi patyków ale już w krótce, tiaaa, za sześć do dziesięciu lat, będzie pięknym żywopłotem grabowo bukowym. Póki co tło samo potrzebuje tła:

    ...
  3. mój dom - już do końca

    wczoraj zasadziłem bzy ach bzy. Przed domem rośnie sobie (tzn jeszcze zobaczymy) taki o dziwnym kolorze - jakby fioletowo różowy na brzegach płatków, do środka coraz jaśniejszy zaś za domem, przy tarasie, pod oknem gabinetu ciemno fioletowy. W ogóle to mam już magnolię, migdałek, jaśmin, forsycję hortensję i sosnę tra la la la laaaaaaa zobaczymy co zostanie bo Magnolię przesadzałem już trzy razy
  4. mój dom - już do końca

    koleżanka inwestorka, którą jej forum ponoć nie nakręca, nadarła się dziś że na jakieś komody durne to mam a jej dziecko jeździ w Maxi Cosi Tobi BEZ ISOFIXU!!!!!!!!!!!! Chciałbym poinformować, że wyrażenie "jej dziecko" jest cokolwiek nieprecyzyjne bo dziecko zostało poczęte z obojga i mój genotyp jest dość oczywisty, pomijając, że widoczny gołym okiem. Jednak faktycznie, Isofix uważam za zbytek zaś samo Maxi Cosi Tobi za fotelik z górnej półki ładniejszy w ...
  5. mój dom - już do końca

    oraz donoszę co nastąpiło - ostatecznie po gromach z jasnego nieba, przyznałem rację Irmie, która aprobującym łaskawym okiem przychyliła się do komody, która to dziś została zamówiona umieszczając gospodarzy w stanie pogodnego oczekiwania na tęże:



    Komoda owa była najcięższa w ofercie sklepu (100 kg) i jest szansa, że zniszczy nam podłogę. Nieistotne.

    ...
Strona 1 z 46