dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dandi3

  1. mój dom - już do końca

    wszedłem wczoraj do domu i zastałem to:



    ktoś wie co to jest? :o
  2. mój dom - już do końca

    inspiracja Złociutkiej jeżeli chodzi o pokój młodych - uważam, że rewelacyjna o ile nie będą próbowali zrywać nalepek wciąż i wciąż. Wcześniej myslałem, że pokoje dzieci muszą mieć ściany w każdym innym kolorze oprócz białego a tu proszę: na białych ścianach takie czary:

  3. mój dom - już do końca

    Najnowsze zdjęcia. jakoś nie mam polotu dla komentarza - najwyżej edytuje post jak mi cos przyjdzie do głowy:

    schody poprawione:





    i to miejsce pod którym miał być słup a go nie będzie:


    ...
  4. mój dom - już do końca

    kupiłem maszynę do szycia. Taaaa, jasssssneeeeeeee, powaliło mnie do tego stopnia, że zamierzam szyć - puknijcie się.

    Kupiłem ją bo mam zamiar jej stolik wykorzystać jako stolik do hallu. Pierwotnym zamysłem było pomalowanie jej na biało i postarzenie gwoździami i papierem ściernym ale moja architekt zakazała - powiedziała, żeby zostawić naturalny kolor drewna bo tak będzie lepiej i bardziej naturalnie bo czy kto kiedy widział porządnego Singera potraktowanego ...
  5. mój dom - już do końca

    Wczoraj byliśmy na budowie i co? I kończą się robić tynki. Strasznie mi się te moje tynki podobają. A podobają mi się dlatego, że były położone ręcznie, że widziałem jak powstają, że rozmawiałem z ludźmi którzy je kładli. Wiem, że tynki to nie rzeźba ze spiżu, żadne tam dzieło sztuki ale to moje tynki. Jakoś wtedy kiedy powstawał dom rękami Witka i witkowych robotników, nie podchodziłem tak emocjonalnie do całości sprawy – może dlatego, że Witka nie lubię. ...
Strona 11 z 46