dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dandi3

  1. mój dom - już do końca

    tynki. strasznie brzydko to wygląda na zdjęciach ale w realu sa gładkie i przyjemne w dotyku :)









    ...
  2. mój dom - już do końca

    Tynkarze nic nie zrobili w kwestii tynków - zamontowali za to narozniki. Nie bardzo jest co oglądac ale skoro obiecałem zdjęcia to wklejam:









    ...
  3. mój dom - już do końca

    Dobra, uaktywniam się bo mi się dziennik zakurzył. Wszedłem w posiadanie bramy garażowej. Odbyło się to bez mego udziału emocjonalnego (za to nie zapomniano zaangażować mojej kieszeni). Zajechałem dziarsko w sobotę dokończyć rozwalanie palet z zamysłem przeistoczenia ich w pełnowartościowy opał sezonowany w dodatku, patrzę, a trzewia mego garażu dotychczas bezwstydnie widoczne dla byle menela, przysłania piękna brama z nachalnie umieszonym logo producenta (to nic że brama ...
  4. mój dom - już do końca

    sobotnie zakupy do domu:

    kafle do pralni (będą tylko na jednej ścianie bo pozostałe sciany zabudowane sa meblami i pralką) takie, położone poziomo:



    do nich jest matowa biała podłoga więc gra.

    Kupilismy też gres do kuchni na ściany. Opirus Opoczna. Gres kupiliśmy po wstepnej akceptacji Pani arch która od jakiegos czasu rządzi a my skwapliwie wykonujemy ...
  5. mój dom - już do końca

    Mam wizualki salonu z jadalnią:







    Komoda jest poglądowa. Jako, że kolekcjonuję alkohole potrzebuję czegos większego. Podoba mi się cos takiego:

    ...
Strona 13 z 46