dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dandi3

  1. mój dom - już do końca

    Pokażę dywany, które Irma wyszperała. Uważam, że są piękne i jedynym kryterium będzie ich rozmiar bo nie jestem w stanie wybrać jednego konkretnego jeżeli chodzi o wzór:







    ...
  2. mój dom - już do końca

    Kupiliśmy krzesła do jadalni.



    na żywo wyglądają nieporównywalnie lepiej no i ta cena... za trzy lata się wymieni :)

    mamy też stolik do kawy który z każdą godziną coraz bardziej mnie zachwyca:



    Do jutra chcielibyśmy się zdecydować na komodę:

    ...
  3. mój dom - już do końca

    Moja elewacja i zaczątki ogrodu:

    front:



    elementy frontu:







    ...
  4. mój dom - już do końca

    Wziąwszy widły, zacząłem odgrzebywać dziennik z gnoju zaległości a jako, że w wątku budowlanym Złociutkiej znalazłem jakieś zdjęcia to pokażę.

    No to oświetlenie: teraz jestem już mądry i nie podoba mi się światło na całym dole, w ogóle. Pokazuję:

    Kuchnia i jadalnia:
    Załącznik 353Załącznik 354

    Salon:
    Załącznik 356

    W wiatrołapie i w małym korytarzyku w domu wiszą takie małe ale i tak nikt ...
  5. mój dom - już do końca

    Ech domu cudny… cóż Ci dorówna by wypełnić mnie szczęśliwością? Mieszkamy już…eeee…. Niech no ja pomyślę, ach wiem, cztery miesiące i tydzień, równiutko tydzień a pamiętam jak dziś. Kiedy stanęliśmy u progu naszego nowego domu, za okolicznych krzaków wychynęła sarna a bąk psotnik baraszkował swawolnie w astrach obok płotu. Spojrzeliśmy ze Złociutką na siebie i w czach jej dostrzegłem miłość i wdzięczność, że oto przeprowadzam ją właśnie przez ...
Strona 2 z 46