dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dandi3

  1. mój dom - już do końca

  2. mój dom - już do końca

    wklejam wiadomość od królowej żeby mi nie zginęła :

    Cytat Napisał monia i marek
    Szybko rosną tuje, daglezje, buki, graby (tedwa ostatnie akurat gubią liście) i całkiem ładny moze z nich powstać żywopłot. Jeśli mają to być tuje, to najpiękniejsze są Smaragd o wspaniałej, głębokiej zieleni lub szybciej rosnące - Brabant, ale o nieco innym pokroju i barwie. Niestety co do szkółki to nie umiem doradzić, bo wszelkieiglaki kupuję w ogrodniczych Najlepiej kupić takie już min.70cm, to szybciutko urosną
  3. mój dom - już do końca

    skoro odnalazłem dziennik na dnie tego szamba budowlanego przez które będę zył 10 lat krócej to wam jeszcze pokażę. Zachciało mi się szybko wprowadzać i stąd durny pomysł na panele bo z parkietem to się czeka i czeka. To nic - tanie to nie szkoda będzie wymienić jak dzieciary podrosną i pójdą w świat. Dół jasny. Paradox - pojedynczy panel podobał mi się bardziej niż cała podłoga z tegoż panela ułożona co znaczy że ogólne wrażenie jakie sprawia podłoga to więcej ...
  4. mój dom - już do końca

    Z czeluści wygrzebuję i znów dostanę po łbie za uskarżanie się. Czy Wy też pod koniec budów obserwujecie spadek faktora sympatii w stosunku do różnych, przeróżnych wykonawców? No bo ja obserwuję i to nawet nie spadek – ja zaczynam być warczący i pyskujący. Odbija się to niestety na moim otoczeniu bo ja to sobie teraz nie dam. Zrobiłem się programowo nie godzący na dmuchanie mi w przysłowiową kaszę (tiaaa, jakbym kiedykolwiek przedtem się na to godził) i najchętniej ...
  5. mój dom - już do końca

    Mój dziennik przeobraził się zupełnie niechcący w fotostory gdzie zdjęcia wrzucane są od czapy, następującymi jedynie po sobie etapami. Nie ma w nich historii, nie ma opowieści, nie ma charakteru. Dość, rzekł Dandi zajadając się kolejną cielęcą parówką poza domem bo jego żona nie może. Dość i basta – teraz dziennik będzie opływał figlarnym humorem, będą go rozsadzały namiętności, będzie jak Adriatyk podczas burzy. Nie wiem ile to potrwa bo wprowadzić się ...
Strona 3 z 46