dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mhk

  1. Moj dziennik!!

    Wczoraj kupilam baterie do lazienek - prysznicowe i wannowe - o takie !






  2. Moj dziennik!!

    na czym to ja skonczylam :) - malz ma wreszcie urlop - no niby ma ale od rana odbiera tel z pracy - pralnia prawie skonczona, jeszcze dorobic ja ze tak powiem, ech znowu musze czekac - w sobote przyjedzie hydraulik zamontowac ten zawor spustowy - w sobote ma tez przyjechac facet od kostki - jak dobrze wszytsko pojdzie -w srode beda zaczynac ja klasc - oby tylko pogoda byla!!!
  3. Moj dziennik!!

    JAkos tak ma byc u mojej starszej corki w pokoju - jak do konca sama nie wiem !! Malz ubolewa nad zyrandolem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





    ...
  4. Moj dziennik!!

    Hydraulik przyjechal dzisiaj z rana - pojechala moj tesciu - czekal na nich prawie 1,5 godziny !!!!!!!!!! Przyjechali, ponoc dokonczyli, zalozyli grzejniki w lazienkach - ponoc zostawili jakies dziiury :evil: :roll: :roll: :roll: :-? :-? - ciekawa jestem jakie i co znowu tam wymyslili mam nadzieje ze nic strasznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: oczywsicie zaworu spustowego nie zamontowali bo juz im cazsu zabraklo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x

    Sprawa ...
  5. Moj dziennik!!

    wiecie co rece mi opadaja - od trzecg tygodni probuje sciagnac hydraulika do domu - jak juz go sciagnelam po raz drugi za pierwszym razem zapomnial jakiejs czesci - dzisiaj zapomnial zgrzewarki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: - wiec stw ze moze zawiesi te grzejniki w lazienkach - a ze inst jest z niespuszczona woda trzeba bylo ja spucic i co sie okazalo nie ma zaworku spustowego w mojej inst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    wiec dzisiaj spuszczalismy wode przez ...
Strona 11 z 18