dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SylwekW

  1. Dziennik Sylwka i Kasi

    .......

    Wylewki miały być robione z "Miksokreta". Wykonywała je ekipa znanego nam na Forum EJMUND'a. Ekipa wydaje się być profesjonalna, każdy dobrze wie co ma robić.
    Jednocześnie w tym miejscu chciałbym pochwalić EJMUND'a. Otóż bylismy umówieni na wylewki na określony termin (16 sierpnia). Niestety maszyna - miksokret wysiadła mu w sobotę 13 sierpnia. Naprawa uniemożliwiłaby wykonanie wylewek u mnie. Tymczasem EJMUND zaskoczył mnie bardzo - pozytywnie. ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    początek sierpnia 2005r.

    Przyszła pora na instalację grzewczą - podłogówka plus rurki do grzejników.

    Utrzymując tempo prac starałem się jak najszybciej rozłożyć styropian aby hydraulicy mogli wejść z rozkładaniem ogrzewania podłogowego.

    Namęczyłem się ze styropianem bo akurat tego dnia wiało okropnie, wszystkie otwory okienne i drzwiowe w domu nie zasłonięte więc wiatr hulał co sił. A ja się złościłem bo mi styropian fruwał ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    hmmm kiedy to było ??


    Tynki zakończone. Nie wiem czy powininem być zadowolony czy nie bo nigdy wcześniej nie miałem okazji przyglądać się jak wyglądają dobrze wykonane tynki. Oczywiście dostałem od szefa ekipy lekcję instruktażową co mam zrobić przed malowaniem aby usunąć wszystkie "drobne" mankamenty itd itd.

    Zostało mi po tynkowaniu sporo gipsu na posadzkach do skuwania. Ekipa oczywiście sprzątała po sobie ale wiecie jak to ...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

    1 sierpnia 2005r. - poniedziałek.

    W sobotę miałem wielki zapał do pracy (pierwszy dzień urlopu) ale niestety skończyło się po godzinie. Coś mnie "dopadło" i cały czas spędzałem pod płotem "oddając" to zjadłem dzień wcześniej i na śniadanie. Potem przyjechała żonka i mnie zabrała bo nie miałem szans na pracę - tragedia. I po sobocie. Jeszcze w niedzielę się kurowałem ale i dzisiaj nie czuję sie dobrze.

    Prace tynkarskie ...
  5. Dziennik Sylwka i Kasi

    26 lipca 2005r. - wtorek.

    Ruszyły prace tynkarskie. Jakoś dziwnie spokojny jestem tym razem. Czyżby jakieś "inwestorskie" przeczucie, że tym razem ekipa będzie solidna. Zobaczymy - okaże się. Pierwsze rozmowy i ich deklaracje co do zakresu prac bardzo pozytywne.

    A oto kilka pierwszych zdjęć:
    Przyjechała maszyna (agregat) i materiał (gips Knauf CP 75L)
    ...
Strona 3 z 16