dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SylwekW

  1. Dziennik Sylwka i Kasi

    24 lipca 2005r. - niedziela.

    Odwiedziła nas moja Mama. Wreszcie ma okazję zobaczyć budowę. Poprzednio jak była to tylko trawa i komary były w tym miejscu. Chyba jej się podoba ale bo to zgadniesz co w maminiej głowie się kołacze :-):-)

    Elektrycy jutro mają skończyć. Na początku zakładaliśmy około 100 pkt. ale chyba wyjdzie ze 150 (jutro się okaże).
    ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    20 lipca 2005r.

    Trochę się wydarzyło od ostatnich moich notatek w dzienniku więc muszę nadrobić zaległości.

    Zatem prace przy elewacji już całkiem zakończone. Fachowcy pieniążki wzięli, odjechali i polecali się do płotu - a figa z makiem - płot sam sobie wymuruję :-). Generalnie muszę powiedzieć, że chyba mógłbym ich polecić. Oczywiście miałem jakieś drobne zastrzeżenia ale ja już tak mam, że zawsze mam zastrzeżenia.

    Na elewację ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    10 lipca 2005r.

    W sobotę skończyli nam murować elewację z klinkieru.

    Ostatnie cegły


    Murarze pojechali ale samochód po ich rzeczy miał przyjechać dopiero po południu więc postanowiłem skorzystać z ich rusztowań i zrobić podbitkę. Na zdjęciach rusztowania już nie ma ale na samej górze musiałem go używać.
    ...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

    7 lipca 2005r.

    Super. W sobotę skończą elewację. Cegieł prawie wystarczyło - czyli nie tak źle policzyłem (na 10 tys sztuk pomyliłem się o jakieś 500-600).

    Ale elewacja elewacją a na budowie było inne ważniejsze wydarzenie.

    Zawitali dzisiaj na naszą i sąsiednią budowę inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy i kontrolowali. Kontrolowali różne dziwne rzeczy. Legalnośc zatrudnienia pracowników, BHP - np sprawdzali u mnie czy nie mamy ...
  5. Dziennik Sylwka i Kasi

    6 lipca 2005r.

    Wczoraj weiczorem spędziliśmy z żonką trochę czasu nad planowaniem instalacji elektrycznej. Na ile nam wiedza (w znacznej mierze z tego forum zdobyta) i wyobraźnia pozowliła zaplanowaliśmy wszystkie oświetlenia, wyłączniki i gniazdka.

    Dzisiaj mieliśmy spotkanie z elektrykiem i ustalaliśmy szczegóły instalcji.
    Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak mnie te "90 minut podejmowania decyzji" wymęczyło. Tyle jeszcze było pytan ...
Strona 4 z 16