dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kamlotek

  1. Galeria Skrzata

    Właśnie teraz zadzwoniłam do Kamlota i usłyszałam Aśka nie przeszkadzaj,więźbę ładują
    Nic tylko się cieszyć i podskakując klaskać uszami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    A ja tylko chciałam,żeby spojrzał w deklarację zgodności więźby jaki środek użyto do impregnacji. Po rozmowie z pewną miłą panią od membrany dachowej, dowiedziałam się,że szkodliwym środkiem wchodzącym w reakcję z filmem w membranie jest BOR. Podobno teraz żadko stosowanym. Mam nadzieję ...
  2. Galeria Skrzata

    Tatam Wszem i wobec ogłaszam,że więźba
    zrobiona przez wybrany przez nas tartak została zaakceptowana przez wykonawcę. Ale żeby nie było tak łatwo i kolorowo, to teraz mamy kłopot z transportem,aby dowieźć ją na budowę. żadna z firm transportowych w Kwidzynie nie posiada samochodu do przewiezienia 10,5 mb płatew koszowych. O zgrozo, w mieście celuloza, a transportu żadnego. Jutro trzeba ją przywieźć,bo ekipa chce już wchodzić. Podobno inwestor u którego rozpoczeli ...
  3. Galeria Skrzata

    Dawno mnie nie było :oops: ,ale o czym tu pisać :x , skoro brak było więźby.
    Jednak w piątek coś drgnęło! Zadzwonili z tartaku,że zlecenie jest wykonane :o . Karol pojechał i sprawdził,że rzeczywiście jest. Nie było to kolejne mydlenie oczu.Więźba była zaimpregnowana i według Kamlota nawet prosta . Dziś tą więźbę ma ocenić nasz wykonawca i jak zatwierdzi,że taka może być,to trzeba załatwić transport i przewieźć ją na budowę. Tylko jak i gdzie poszukać takiego ...
  4. Galeria Skrzata

    Jestem wściekła do granic możliwości :evil: :evil: :evil: , Nawet piękna pogoda za oknem nic nie pomaga. A wszystko przez więżbę :x .
    Mieli przywieźć w wtorek,przełożyli na czwartek. W czwartek nie dzwonili, nie dzwonili i w końcu my zaczeliśmy do nich wydzwaniać, zapewnili,że dowiozą. Kamlot pojechał i czekał, czekał,czekał :evil: . A więźby jak nie było,tak nie było. W końcu pojechał do tartaku, a tam tylko część przygotowana i to takie namiastki więźby ...
  5. Galeria Skrzata

    W sobotę rozpoczeliśmy zalewanie wieńca, do którego w czwartek dokupowaliśmy jeszcze stal Q 12 i drut wiązałkowy. Pogoda była ładna,wręcz wymarzona do zalewania :P :P :P



    wieniec z ledwie widocznymi kotwami pod murłatę, pręty nagwintowane Q16 o długości 70cm , mąż robił ...
Strona 13 z 22