dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kamlotek

  1. Galeria Skrzata

    Dziś na działce był geodeta i wytyczył budynek. Mam nadzieję,że to nastąpiło, sprawdzę to pózniej( niestety odległośc),w czwartek wjeżdża koparka i zostanie wbita pierwsza łycha pod budowę fundamentów.

    Zapomniałam dodać,że mamy miejsce,gdzie król chodził piechotą

    4 kubiki desek i 0,5kubika deski krućcowej na paliki do szalowania zamówionych.
    Beton zamówiony na przyszły tydzień, zimie już dziękujemy
    Stal wstępnie zamówiona
    Nic tylko w czwartek ...
  2. Galeria Skrzata

    Jestem tak podekscytowana,że wreszcie mam dziennik,nie mniej jednak spróbuję zacząć od początku. Jakieś 2 lata temu, mojemu szanownemu małżonkowi, przyszła do głowy myśl o budowie domu. Marzenia nic nie kosztują,więc zaczeliśmy od poszukiwań wymarzonego domu, a dopiero pózniej szukaliśmy działki. Niestety poszukiwania zaczeliśmy w okresie, gdy ceny zaczęły pomału iśc do góry. Przy pomocy przyszłego szwagra (dzięki Michał),znalezlismy działkę rolna 21ar :P . Działka ...
  3. Galeria Skrzata

    Jednak się udało, po wielu próbach, ale niestety to nie ja tego dokonałam :evil: , tego heroicznego wysiłku,tylko ponury63. Któremu z całego serca dziękuję :P . Teraz muszę nauczyć się wpisywać kolejne wpisy,daty,wklejać zdjęcia. A jak nie będzie wychodziło, to znowu zapukam do odpowiednich drzwi :wink: . Pozdrawiam
  4. Galeria Skrzata

    Nie wiem,czy mi się uda :oops: .Ale jakby co, to będzie pierwszy wpis w naszym dzienniku budowy Skrzata. Pozdrawiam
Strona 22 z 22