dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar rrubia
    a ja mam Masto Bianco półpoler w całym hollu i kuchni i jestem baaaaardzo zadowolona ))) Mieszkamy od poczatku grudnia a myłam podłoge moze tylko ze 3 razy (ups....) Odkurzac trzeba bo na jasnej plytce widac ciemny kurz i "koty" pełzające po płytce ale ze zmywaniem NIE MAM PROBLEMU i najprawdawdopodobniej to dlatego że płytka była ZAIMPREGNOWANA (juz po fugowaniu).
    POLECAM - jest naprawde super
  2. Avatar alpak
    Wrzuć zdjęcie drzwi. A dlaczego mówili Ci żeby nie brać porty? Ja nie słyszałam żadnych negatywnych opinii o porcie... Jaka cena za drzwi? I nie martw się pomalutku wszystko urządzisz
  3. Avatar happygirl1984
    Mój mąż późno wraca z pracy toteż muszę sobie jakoś radzić A trochę też mnie to wszystko interesuje z racji mojego zawodu - jestem architektem. Muszę wiedzieć, co proponuję klientom
  4. Avatar happygirl1984
    Ganiutek:

    Palimy ekogroszkiem EKORET.

    Żar się nie cofa ale mogę Ci powiedzieć kiedy mógby się cofnąć, bo już zaobserwowałam.

    1. Jeśli czas podawania jest za duży.
    2. Jeśli zmniejszam temp max podłogówki.

    Chagall:

    Dodaję po łyżce jak mi się przypomni. Dodatkowo podczas wsypywania węgla mąż sypie, a ja lecę z mąką Tak na oko, trochę. Na razie nie jestem w stanie powiedzieć czy to w ogóle coś daje. Muszę dłużej poobserwować. Dziś nie dodawałam bo mi się mąka skończyła
  5. Avatar ganiutek
    Tak, nam też ktoś radził, żeby "dobić" - a nawet dać fugę :/
  6. Avatar ganiutek
    Hej, Happygirl! Mam pytanie, a właściwie mój mąż: Czym palisz i czy nie cofa Ci się żar do podajnika? (Mamy Defro AKM 17 kW)
  7. Avatar chagall
    Ile dodałaś? Daj znać co zaobserwowałaś!
    Zainspirowałaś mnie do zainteresowania się tematyką grzewczą - na razie potrafię tylko napalić w kominku i gdy jestem sama w domu to ze stresem, czy pompy ruszą i czy nie zacznie dudnić w instalacji.
  8. Avatar chagall
    Kobieto, Ty się na tym znasz???
    Piszesz w pierwszej osobie - wyczyściłam, odpowietrzyłam, podniosłam!!!
    A ja ciemna masa jestem - jak sadza w piecu
  9. Avatar chagall
    "Podoba mi się w tych panelach V-fuga oraz struktura, co sprawia że nie są takie płaskie i tandetnie plastikowe. Powiedziałabym wręcz, że wyglądają dość szlachetnie." - to tak, jakbym czytała o moich panelach

    PS. Odpowiedź dla postronnych - "Zrób to sam"
  10. Avatar alpak
    Ja mam w pracy lappato i nawet jest oki. Nie widać brudu a chodzimy tam przecież w butach. Zaczęłam się zastanawiać nad tym zamiast gresu.
  11. Avatar happygirl1984
    półpoler, Ci co chcą mat to już w ogóle nie odejdą od mopa
  12. Avatar alpak
    Dla mnie też a zwłaszcza dla mojego męża bo on chce takie płytki. Masz półpoler czy mat?
  13. Avatar alusia1974
    Oj,to nie dla mnie-dzieki za ostrzezenie
  14. Avatar chagall
    Gratuluję!!!
    U nas bardzo podobnie:
    - sypialnia = nasza sypialnia, garderoba, pokój do pracy i tv,
    - pokój do pracy = podobnie, tylko we władaniu "młodego",
    - pralnia = pralnia, kuchnia, to tu jest jedyne ujęcie wody w domu,
    - łazienka = brodzik, kabiny brak, sedes, umywalki brak,
    - spiżarnia = "narzędziownia",
    - salon = pusty salon, ale właśnie położyliśmy panele,
    - kuchnia = brak, ale czekamy
  15. Avatar lola_lilu
    Gratuluję! Cieszę się Waszym szczęściem My dopiero kupiliśmy projekt, ale jestem dobrej myśli że się wyszstko uda i w czerwcu lipcu ruszymy z budową.
  16. Avatar happygirl1984
    Oj faktycznie, już zmieniam Zmęczenie wychodzi. Mam już trochę dość porządków i ciągłego mycia naczyń, podłóg, szafek, wszystkiego... Ręce mi obżarło i piecze.

    Często tzn przynajmniej raz dziennie. Oczywiście teraz ciągle ktoś coś wnosi do domu nie zdejmując butów, ale nie ma błota, więc strach pomyśleć co będzie później.

    Nie lubię wstawiać zdjęć. Cenię sobie prywatność.
  17. Avatar alpak
    Gratulacje. Ten gres często to znaczy? Raz dziennie czy jeszcze częściej? Też się zastanawiam nad gresem do salonu.
  18. Avatar monia i stasiu :)
    Pomyłka chyba się wkradła, bo pewnie mieszkacie od 30 października Prosimy o zdjęcia
  19. Avatar chagall
    Powodzenia na nowej drodze życia
    Będzie dobrze, bardzo dobrze
  20. Avatar happygirl1984
    Na razie jeszcze nie ma co fotografować. Zobaczę, może wieczorkiem wyskoczę pomyć okna to wtedy coś cyknę.
Strona 1 z 2