dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jessi

  1. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Zdjęć mogłabym wstawiać i wstawiać beż umiaru ihhi:D moze na zdjęciach nie widac tej całej przestrzeni ale wierzcie mi domek na prawdę jest przestronny i przytulny :yes:,mogłabym po nim chodzić godzinami i zwiedzać ciągle te same miejsca ,a i tak za każdym razem bedę się czuła tak jakbym była w nich po raz pierwszy ,uczucie jakie mnie ogarnęło w chwili kiedy weszłam do domku jest nie do opisania ,bo po raz pierwszy ( nie liczę zdjęc ) widziałam na oczy nasz ukochany domek , po prostu CUDNE UCZUCIE ...

    Updated 03-02-2011 at 20:15 by jessi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    kotłownia
    \

    widok na jadalnię ze schodów
    \


    \
    salon

    \

    Updated 03-02-2011 at 20:16 by jessi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Strop został zalany ,to przyszedł czas na sprawdzenie jego wytrzymałości
    \
    :cool::D
    \

    A tu juz podcien :yes:
    \

    Updated 03-02-2011 at 20:16 by jessi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Zalewanie stropu !!:Dprzyjechały gruchy



    i zaczęło sie wielkie lanie :yes:



    mężuś sprawdza wytrzymałość:lol2: naszego stropu ihhi




    Tutaj natomiast chciałam pokazać jakie chmury nadciągały i po chwili zerwał sie wiatr i zaczęła sie ulewa i jak widać trwa aż po dziś dzien ,niestety dowiedziałam sie że w naszej okolicy wylała rzeka i pod wodą jest wiele domów :( aż jestem teraz ciekawa jak ...

    Updated 03-02-2011 at 20:09 by jessi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Pogoda nie rozpieszcza:bash: na działce u nas jeszcze wieksze błoto sie porobiło :eek: domek wybudowany jest na górce więc nie ma zagrożenia że nas podtopi,ale przez ta pogodę prace stoją w miejscu i jak patrze na pogodę to nie zapowiada się aby mogło być lepiej w następnych dniach. Ekipa pewnie wejdzie do nas dopiero na początku czerwca i zacznie działać dalej :roll: jak tak dalej pójdzie to bedziemy miec duże opóznienia w budowie przez tą okropną pogodę !!!!!:cry: a chciałam ...
Strona 2 z 34