dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jessi

  1. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    To jest mój ostatni wpis przed wyjazdem ,bo za pewne teraz zbytnio czasu nie będę mieć na pisanie i zaglądanie na forum ;) bo wiadomo trzeba sie przyszykować do wyjazdu ,a ja jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa bo już za pare dni zobaczę nasz ukochany domek ,bedę chodzić po stropie i widziec naszą "dolinkę" z góry :wave:zobaczę naszą kuchnie salon i inne pomieszczenia ,to co czuje wie tylko ten kto buduje na odległośc i czeka na taka chwilę z utęsknieniem :yes:;) ...
  2. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

  3. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Strop nad reszta zalewamy w piątek :wave:później kilka dni przestoju co by nasz betonik dobrze się związał ;)

    Ale najważniejsza sprawa to to że pod koniec przyszłego tygodnia będziemy mieć po długich bojach prąd!!!! :D:lol::lol:i w końcu stanie upragniona skrzyneczka
    Za dwa tygodnie przyjeżdża więźba dachowa i będzie można zacząć robić "czapeczkę" naszemu domkowi.

    do wyjazdu zostało już tylko 8 dni !:wiggle:
  4. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Doberek wszystkim :)
    czas na podsumowanie i wklejenie zaległych zdjęć , zdjęcia sa z przed kilku dni, obecnie na budowie jest o wiele więcej zrobione. Musieliśmy tez domówić stępli oraz desek na strop bo nam brakło :( dziś popołudniu maja dostarczyć na działkę bo inaczej będzie przez to postój .

    strop nad garażem w trakcie "tworzenia" ,a zalany od kilku dni ( niestety nie mam obecnie zdjecia z betonem :()
    ...

    Updated 03-02-2011 at 20:13 by jessi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Strop :rolleyes:
    Pogoda od wczoraj dopisuje więc nasi budowlańcy dalej działają, cały czas jeszcze "robi" sie strop nad parterem ;) jeszcze tylko parę dni i będzie gotowy,:):)

    Za dwa tygodnie bedziemy w Polsce i juz zaczynamy organizować spotkania z następnymi wykonawcami :wiggle: trzeba umówić fachowców do następnych prac : hydrauliki ,elektryki, tynków:wave:


Strona 4 z 34