dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

basiac

  1. Dziennik truskawek 2G

    Trochę mnie tu nie było!!! Ale tylko dlatego, że nie mam o czym pisać> Na budowie cisza!! Nic się nie dzieje!! Szl..g mnie już trafia bo zima tuz tuż a ja dalej czekam na dekarza!!!! Wczoraj dzwonił i może wejdzie od następnego tygodnia. OBY tak było!!! Mam totalnego doła bo od jakiegoś czasu nic mi się nie układa.... ciągle jakieś kłody lądują mi pod nogami. I co tu robić??
    Na koniec miesiąca będą okna, ale mam taki mętlik w głowie, że nie jestem pewna na 100% ...
  2. Dziennik truskawek 2G

    Siemanko!
    Troszkę nie pisałam ale to z powodu braku czasu
    Szukałam wykonawcy dachu bo ten, który miał go robić dorwał 3 potężne budowy i brzydko mówią nas ol...ł :x
    Mówi się trudno i szuka dalej.
    No właśnie i tu powstał PROBLEM!!! Dekarze nie mają wolnych terminów!!! Realny termin to grudzień!!! A TU ZIMA NADCIĄGA !!!Załamka!!!
    No i zaczęło się!!! Dwa dni siedzenia przy telefonie i bezskuteczne poszukiwania firmy dekarskiej i to jeszcze ...
  3. Dziennik truskawek 2G

    Na osłodę dzisiejszego dnia podzielę się z Wami projektem mojej kuchni, którą otrzymałam od Pana Radka. Zamówiłam go w ubiegłym tygodniu na allegro i po kilku poprawkach tak oto wygląda:






    ...
  4. Dziennik truskawek 2G

    WRRRRRR.
    Dzisiaj właśnie się dowiedziałam, że dekarz, który miał mi położyć dachówke wraz z obróbkami zrobił mnie na szaro bo naprał robot i nie da rady aż do grudnia!!!!!!
    tragedia.
    Poza tym inni mają podobne terminy a na dpdatek ceny za położenie 1m powalają z nóg. :cry: Kształtują się od 65 - 130 zł z metr. Toż to można zaliczyć zejście śmiertelne! Czy ktoś z Was mi może podać ceny krycia dachówką z obróbkami w waszych okolicach??
    Jestem załamana!!
  5. Dziennik truskawek 2G

    Dzisiaj chyba skończą w końcu więźbę!
    Oto świeżutkie zdjęcie budynku.
    Chyba w następnym tygodniu zaczną układać dachówkę :lol:
Strona 1 z 3