dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martinezio

  1. Jeden z ostatnich etapów na finiszu.

    Taaa... Pewnie już straciliście nadzieję, że coś się tu zmieni, a tu sruuu, jak Filip z Konopii...

    Zbliżamy się do końca kolejnego etapu, jakim jest oddanie do użytku górnej łazienki. Czytelnicy wcześniejszych postów zapewne pamiętają, że porwałem się na zabudowę dużej wanny i wiszącą zabudowę na umywalki... Trzeba by zaprezentować efekty. Chwilowo jeszszcze w wersji roboczej (w sensie burdello-technologic ), no i trochę w okrojonej wersji. Więcej szczegółów ...
  2. Kolejne zmiany...

    Cóż, dawno nic tu się nie publikowało, a zmian trochę zaszło.

    Z placu boju we wnętrzu: można przyjąć, że połowa górnej łazienki jest już (czy może dopiero?) zrobione. Idzie ślamazarnie, bo wracamy późno do domu, a zawsze coś jest do zrobienia jeszcze... No i tak schodzi...

    Na razie jedna tylko fotka, aby zaprezentować efekty świetlne, które sobie umyśliłem (chociaż OZ twierdzi, że to przerost formy nad treścią, to mi się one podobają) Zresztą, ...

    Updated 24-08-2010 at 15:20 by Martinezio

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Grill evening...

    Veni, vidi, grilli, vici Czyli na nasze - byli, obejżeli, pojedli i pojechali.

    Dzięki, Niwa- i B. za wczorajszą wizytę i przedstawienie nam Lucka Miło było się znów spotkać i kolejną porcję (tą razą z grilla) wszamać wspólnie

    A propos Lucka, to boskie kocio z niego Kilka fotek gwoli dokumentacji, jak to się kocio czuło na zupełnie nowym miejscu:

    ...
  4. Ogrodowych spraw c.d.

    Hmm... Jakby tu... Może tak - zazieleniło się trochę w naszym ogródku

    Niestety, spora część, to chwaściory, które rosną na potęgę posępnego czerepu... Podjąłem z nimi nierówną walkę starając się pielić kawałkami i przywracać właściwe proporcje w gatunkach roślinności trawnikowej, ale kiepsko mi to idzie... Zwłaszcza, że teraz susza jest, a nie ma czasu podlewać za bardzo...

    Poza tym staram się ciągnąć 2 sroki za ogony i przy okazji ...
  5. Zasiali górale...

    ... trawę, trawę...

    Uff... Ciężko bylo - zwłaszcza z rozgrabieniem i jako takim wyrównaniem działki po traktorze... No, ale się udało i trawka w końcu posiana. Obecny wygląd przedstawia się następująco:



    (te białe plamki, to środek na mrówy - sypałem tam, gdzie były większe skupiska, oraz na większe szlaki - widać mniej więcej, ile tego ...
Strona 1 z 22