dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar AKL
    Też mi się takie baterie podobały kiedyś, ale jak przeczytałem na którym z wontków FM jak jedna z inwestorek opisywała ich stan po pewnym okresie użytkowania to mi się przestały podobać.
  2. Avatar Gremlinka
    Ale macie śmieszne (czytaj fajne) baterie
    Pierwszy raz w życiu takie widzę
  3. Avatar 00marta
    też jestem ciekawa jak moje dwa tygrysy zniosą przeprowadzkę, są starsze i może być cięzko, Twój jest piękny tylko wyściskać
  4. Avatar Babette$
    mam pytanko co to za projekt ?
  5. Avatar annnnulka
    Podobaja mi się te efekty świetlne
  6. Avatar Martinezio
    oz: nie widzę tu nigdzie zaliczania dzieci do sierściuchów, a tylko informacje, że bez nich oraz sierściuchów jest cisza I proszę nie łapać za słówka

    dawo25: czemu kocio na smyczy to trzeba pytać właścicieli, czyli Niwę i B. Domniemywam, że dlatego iż kruszynka jest i żeby nie zapodział się gdzie w mysiej norce
    Dzięki za opinię o domku - fotki będą sukcesywnie dokładane, a częściowo są w naszym drugim wewontku o wykończeniach (masz w mojej stopce link o wewnętrzach). Zapraszamy
  7. Avatar dawo25
    ładny domek macie prosze o więcej fotek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Avatar dawo25
    dlaczego kot jest na smyczy????????????????????????
  9. Avatar oz
    Świetnie, Kochanie, że dzieci nasze do sierściuchów zaliczasz
  10. Avatar Niwa
    Cóż pozostaje powiedzieć???
    Faaaaajoską Macie tą swoją sielankę, nioooooooooom

  11. Avatar Niwa
    Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooołłłłł nieeeezła kurka
    znaczy fajowo OZ wyszła na balkoniszczu.... no i ten bażancina- na obiad nie chciał wpaść????

    A (tu wzięłam się pod boczki i pytam) Wy kurna to ile jeszcze Macie wątków- blogów , bo kurna gdzie nie pójdę(wnętrza, domek, komentarze) to Was nie ma wrrrrrrr... a teraaaaz to ja już wiem, że Mi się rodzinka poszła Prymulkowić sielankowo hihihihhhhhh

    pozdrawiam cmonk, cmok