dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martinezio

  1. Prymulkowa przygoda.

    Kolejne etapy prac zakończone :)

    - elektryka wykonana w 100%, łącznie z odgromówką,
    - podłączona woda (zalicznikowana, zaplombowana, umowa spisana, fananana....)
    - zainstalowana oczyszczalnia, ale ze względu na brak użytkowników - tylko zalana wodą, jeszcze nie uruchomiona i bakteryjki jeszcze nie wrzucone (szczegóły techniczne poniżej, łącznie z fotogaleryjką),
    - ułożona do końca papa na chudziaku - pozostało tylko zrobienie kołnierzy w ...
  2. Prymulkowa przygoda.

    Kolejny etap zbliża się do końca :) Chudziak prawie zaizolowany - foty wrzucę, jak znajdę chwilę czasu.
    W dniu dzisiejszym następuje montaż przyłącza wodnego, w czwartek zakładają nam licznik wiaderek prądu, oraz będzie montowany POŚ nasz kosmiczny :) Prawie się będzie można wprowadzać, hiehie...
    Z rzeczy zamówionych:
    - robią się drzwi zewnętrzne (niestandardowe, pod wymiar i z bajerkami ;) więcej info może napiszę, jak dojadą),
    - zamówiliśmy ...
  3. Prymulkowa przygoda.

    Trochę zacichliśmy, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje. Wypadało by ze dwa zdania chociaż, co nie? ;)

    Otóż...

    Primo: elektrycy zakończyli działalność w naszym domku, a my podpisaliśmy umowę z PGE na dostawę prunda, wiaderka na ten prund już czekają :lol:
    Secundo: zaczęliśmy sprzątać wnętrze, oraz pomazialiśmy chudziaka dysperbitem (częściowo, ale wkrótce będzie całościowo ;)).
    Tertio: zakupiłem byłem palnika i po zakończeniu ...
  4. Prymulkowa przygoda.

    Kilka dni minęło jak z bicza, a robota jak na razie stoi :/

    W sobotę udało mi się tylko nawieźć trochę gruzu do utwardzenia podjazdu, oraz conieco posprzątać wokół budynku.
    Więcej się dzieje w temacie ustaleń i przygotowań do dalszego działania :) Mamy już ekipę do ocieplenia budynku, montażu parapetów zewnętrznych oraz podbitki. Tak jak chcieliśmy, zrobi nam to "nasza" stara ekipa :)

    Aha, w sobotę dotarły w końcu zamówione ...
  5. Prymulkowa przygoda.

    No to kilka zaległych fotek.

    Salon, jeszcze z całym bałaganem roboczym:


    Wyczystka kominu salonowego i tynki pod schodami:


    Korytarz i wiatrołap, oraz nasza tymczasowa erbetka podwieszona pod sufitem ;)
    ...
Strona 11 z 22