dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

glowac

  1. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Bączek ululany, młoda bawi się motorem, objad się gotuje - mam wolną chwilkę ;)

    Dziś mieliśmy pracowity dzień - udało nam się z umyć mydłem malarskim prawie cały salon (został jeszcze kawałek sufitu), zagruntować wszystkie pokoje +garderobę (bez k-g) - umyć częściowo górną łazienkę, poodkurzać, posprzatać itp uffffffffffffffffffff
    mam odciski ;)

    Oto jak prezentuje się nasza kuchnia w chwili obecnej (trochę Was zarzucę zdjęciami ...
  2. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Dzisiaj panowie skończyli montaż - jestem bardzo zadowolona - teraz musimy zamówić sprzęty i blat - oraz lacobel na ściany.

    Zabudowa palisandrowa wyszła bardzo ładnie.
    Dostaliśmy gratis 10 click-claków - teraz wszystkie szafki są na cliki - fajna sprawa.

    Oczywiście pech - w czasie montażu rozładował mi się aparat :evil:
    Jak tylko go podładuję wstawię zdjęcia :P
  3. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Obowiązki rodzicielskie spełnione ;)

    Mamy wolną chwilę na wstawienie zdjęć.
    Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń - tak silnych, że z rana zapomniałam zabrać aparat :roll: :oops:
    Zrobiłam kilka zdjęć telefonem.

    Panowie spóźnili się godzinę - grzecznie wyprosiłam ich z domu o 15:30 (musiałam wracać do dzieci) i oto efekty 3,5 godziny pracy (jutro będą kończyć):

    ...
  4. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Właśnie wróciłam z domu (zauważcie, że napisałam z DOMU a nie z z BUDOWY) :wink:
    Dziś był bardzo ważny dzień - montaż kuchni - rany ile emocji - a ile radości :P
  5. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Dzisiaj potwierdziłam termin montażu kuchni - panowie wchodzą 07-05-2009 - już za kilka dni :o


    Mąż maluje ściany - nagle dom wypiękniał - z żółto burych ścian zrobiła się cudowna bijąca po oczach BIEL -niesamowita różnica - tak niewiele a zmiana taka widoczna.

    Coraz cześciej czuję, że to jest NASZ DOM !!! a nie tylko budowa ;)
Strona 11 z 62