dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

glowac

  1. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Chyba mamy HDS - szukamy tańszego - zaczyna się oszczędzanie :wink:
    Robimy przegląd styropianu - szukamy 20cm do ocieplenia fundamentów - dom ma być energooszczędny.
    Cały czas szukamy także tartaku,stolarni i szuszarni, które potną naszą dębinę na dechy.
    Facet z Radości chyba mocno chce nas oszukać :evil:
    Powiedział, że za m2 za robociznę weźmie od nas 80zł.
    Wg niego z m3 dębiny wychodzi ok.10m2 podłogi.
    W innym miejscu powiedziano ...
  2. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Wieści z ostatniej chwili .................
    Pani K zadzwoniła do męża i powiedziała, że podpisała PNB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mamy tylko dowieźć zgodę pracowni na wprowadzone zmiany - ale się cieszę !!!!

    W niedzielę zadatkowaliśmy barak dla naszych budowlańców.
    Teraz szukamy namiaru na taniego HDS'a, który nam go przywiezie do Międzylesia.
  3. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Małe sprostowanie - mój wspaniały mąż ma siłę i ogromny zapał do budowy :P
    Podziwiam go - nocami szuka info o styropianach, podłogach itp itd - cieszę się, że ja nie muszę się tym zajmować.
    Dom ma być enegrooszczędny więc fundament ma być ocieplony 20cm styropianem - teraz trzeba znaleźć odpowiedni.

    Dziś ma być decyzja dotycząca PNB - trzymajcie kciuki - ja tracę cierpliwość - pani K na dziś rano miała się zapoznać z dokumentacją.
    ...
  4. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Przemiła pani w urzędzie oznajmiła mężowi, że...................... nie miała czasu na zapoznanie się z dokumentami :evil:
    Babsztyl jeden ........................
    Dziś jesteśmy umówienim z panem Markiem na wizję lokalną naszej działki pod kontem wylania fundamentów ( tylko nie mamy jeszcze PNB :roll: ).

    Póki co szukam kominków z marmurem forest brown lub green - oto co znalazłam.
    Nic mnie nie powaliło na kolana - te pęknięcia są bardzo ...
  5. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    dziś mija 77 dni od czasu złożenia kompletu dokumentów do PNB :roll:
    Moje słońce dziś ma pojechać do gminy - może tym razem się uda :roll:
    Z związku z brakiem PNB jesteśmy całkowicie uziemieni.
    Z powodu braku prac na placu zastanawiamy się nad wykończeniówką.
    Wybraliśmy drewno na dół (merbau), na górze będzie dębina (czeka w lesie na ścięcie).
    Zastanawiamy się nad marmurem green (lub brown) forest nad kominkiem :roll:
Strona 51 z 62