dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

cava

  1. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Od kilku dni siedzę i przygotowywuję się do walnego zebrania z architektką od adaptacji.
    Przy okazji bazgram po planach zaznaczając wszytkie wyjścia z domu dla kranów, gniazdek, kabli, gazu, skrzynek, kanalizacji przygotowując schemat "co gdzie bym chciała" dla projektów elektryki, wody, wyjść do domofonu, oświetlenia ogródka, anten, internetu itd, itp.
    Matko jedyna, to nie będzie dom, tylko ser szwajcarski :o .
    ...
  2. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Mnie nie było a sprawy dotoczyły się samoistnie do końca pewnego etapu.
    Geodeta wydzwaniał ze mapki są i żeby je odebrać.
    HA! Przyszła koza do woza. 8)

    Doszło tez jakieś oświadczenie z gazowni że gazownia owszem, podciągnie rurkę z gazem pod naszą działkę z głównej rurki z gazem odległej o ok 50 m.
    Kompletnie nie pamiętam żebym składała podanie o to, ale skoro takie przyszło to pewnie złożyłam i zapomniałam. :roll:
    Musze ...
  3. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Dziś nie będzie o budowaniu, dziś będzie o dziś.
    Czyli: Polska Złota Jesień według mieszczucha. :)

    Wstałam dziś mówiąca głosem Louisa Armstronga.
    IMO, to zobowiązuje. :wink:

    więc
    - dziatwę wywiozłam precz do szkoły, co się będzie pod nogami plątać
    - korek był w stronę domu więc zjechałam na chwilę na plażę, sprawdzić czy Polska nadal kończy się od pólnocy wodą. Śpieszę donieść że tak i że jest tu ...
  4. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Alleluja!
    Geodeta wydusił z siebie mapki, muszą tylko odleżeć jeszcze kilka dni w urzędzie i będę je w końcu mieć. :D
    700zł + VAT za 2 mapki na papierze + kopia na foli (na foli?)
    Ała. :-?

    Spryt.
    Za to geolog coś namieszał i zapłaciłam mu tylko 350zł, choć niby miałam 700. Ale co tam, nie dyskutowałam, złapałam te mapki, zapłaciłam i uciekłam zanim zdążył sobie przypomnieć że miało być 2 razy drożej.

    Kaloryfer.
    Nieopatrznie zadzwoniłam ...
  5. szczur miejski buduje za miastem: Faworyt Muratora

    Beztroska niemoc twórcza geodety, zaczyna mnie wpędzać w depresję na przemian z rozpaczliwą chęcią eksterminacji gada.
    Tylko tej jednej mapki mi brak.
    A może zgubił moje zlecenie? :roll:
Strona 1 z 3