dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

les111

  1. Jaspis domek Agi i Leszka

    Koniec tynkowania i tu kilka fotek
    salon
    pokój syna
    łazienka
    sypialnia
    część klatki schodowej
  2. Jaspis domek Agi i Leszka

    No po zrobieniu instalacji przyszedł czas na tynki ,chłopaki bardzo szybko się z tym uwijają no i z relacji sąsiada bardzo ładnie im to wychodzi ale jedyne z czego nie jestem zadowolony to pogoda :evil: sypło białym puchem i zimno ale szef ekipy powiedział mi że wszystko będzie OK koniec prac przewiduje na poniedziałek jak będę miał fotki to wkleje
  3. Jaspis domek Agi i Leszka

    Dawno już nic nie pisałem ,nie wiem dlaczego może z braku czasu albo że na budowie nic ciekawego się nie działo.Ale po koleji zakupiłem orynnowanie firmy wavin w kolorze brąz poczym z pomocą szwagra zdołałem je zamontować,między czasie w srodku szalało dwóch panów elektryków robiąc bruzdy pod kable elektryczne.Cały koszt elektryki to 2000zł cenę taką uzyskałem dzięki mojemu koledze z ławki szkolnej mówie tu o robociznie materiał kosztował mnie po rabacie następne 2 klocki
  4. Jaspis domek Agi i Leszka

    I jeszcze jedno

    naklejki ochronne zostały pozrywane i tak mamy już tak zwany stan surowy zamknięty taraz czas na pana elektryka ,chudziak i tynki
  5. Jaspis domek Agi i Leszka

    Mineło już kilka dobrych tygodni jak coś wpisałem do mojego dzienniczka.Nadchodzą powoli Święta Wielkanocne,zrobiło się cieplutko to najwyższy czas zrobić coś na działce.Wczoraj dostałem telefon że mogą przyjechać montować okienka,a tu ja jeszcze nie mam zmniejszonych otworów okiennych.Pan od montażu powiedział że to nieszkodzi i tak pani inwestor w osobie mojej żonki wraz z szwagrem pojechali zobaczeć jak przebiega postęp prac.Po kilku godzinach można było już zobaczyć ...
Strona 1 z 5