dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mariomili

  1. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

  2. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

    1.09

    A było tak dobrze... Okna i bramę garażową mamy z głowy, ale pozostaja jeszcze drzwi zewnętrzne, które jak myśleliśmy też już znależliśmy, a jednak nie! Okna zamówiliśmy z firmy JOCZ kolor jak już wcześniej pisałam złoty dąb, brama ten sam kolor. Znalezlismy drzwi piękne, takie jakie chcieliśmy kolor złoty dąb, pan wysłał nam próbke abyśmy mogli porównać z kolorem okien i bramy. Porównalismy, ale niestety drzwi okazaly sie jasniejsze, nie dużo, ...
  3. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

    Do takiego stanu jeszcze daleko :( , ale wklejam kilka fotek żeby mi nie zgineło:)







    [/list]
  4. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

    31.08

    Na budowie nic nowego, domek stoi jak stał dalej czekamy na okna i brame garażową. Tylko spokoju mi nie daje czy nie bedziemy musieli zrezygnować tymczasowo z montażu bramy garażowej, ponieważ ściana czołowa, do której brama jest montowana, musi być wytynkowana (musze sie upewnic). A takich rarytasów jeszcze nie posiadamy :x
    Koleja sprawą są kominki wentylacyjne, jak widać w załączonym niżej obrazku do tej pory doczekaliśmy sie tylko trzech. Dwa ...
  5. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

Strona 10 z 19