dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik Ryski

  1. Dziennik Ryski

    Oj dawno mnie tu nie było, ale tak naprawdę nic specjalnego się nie dzieje.
    Czekamy na pana J. - ma nam skończyć szpachlowanie łączeń płyt G-K i przygotować pod malowanie na górze, zrobić zadaszenie tarasu i ocieplić budynek.
    Mamy podłączony kibelek :) wczoraj zabrali TOI-TOI-kę i mamy wodę w kranach. Krany na razie przemysłowe, ale są i jest w nich woda :) Tynki nareszcie schną, czekamy na drzwi a potem na kocioł.
    Wybraliśmy kafelki do dolnej łazienki. ...
  2. Dziennik Ryski

    15 maja zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami 10m3 szamba. Szambo zostało zamontowane, zasypane, podłączone :)
    Szambo zakupione we wrocławskiej firmie. Polecam.

    A i poszukuje płyty indukcyjnej. Na razie wybrałam taką [B][COLOR=darkred]Mastercook ID 64 S[/COLOR][/B]
    [COLOR=black]Kasting na wykonawcę mebli kuchenny otwarty. Prosze zgłaszać swoje kandydatury :)[/COLOR]
  3. Dziennik Ryski

    Miało być dzisiaj szambo - zepsuł się HDS i szambo będzie (Pan Zygmunt obiecał ) w poniedziałek. - zobaczymy co to za słowny facet.
  4. Dziennik Ryski

    Rury rekuperacji obudowane

    Zaczynam szukać lodówki
    na razie mam taką
    1. Bosch KGN 43x36

    będę dopisywać następne.
  5. Dziennik Ryski

    Normalnie nie wierzyłam jak panowie od wylewek skończyli w obiecane 3 dni !!!
    Jeśli chodzi o teminowość to szok wielki!!!!!!!! Jeśli chodzi o wykonanie to dla mnie OK :)
    Kosztowało to nas 25,27 zł za 1m2 (materiał+robocizna) ale została spora kupka piasku na dalsze betonowanie (taras, garaż, ganek, schody)

    Dostaliśmy kredyt :D
    Zamówiłam szambo - prawdopodobnie będzie w piątek 14 maja.
    Parapety wewnętrzne zamówione.
    Po szambie montujemy ...
Strona 1 z 15