dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kropi

  1. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Pomimo, że nie piszę, to prace posuwają się tak, jak lubię - powoli aczkolwiek systematycznie.

    1. Mamy już podłogówkę i wszystkie wylewki, które sobie grzecznie schną. Pan Bogdan zrobił kawał świetnej roboty, wyleweczki jak ta lala, no miodzio.

    2. Mamy już murki oporowe przy wjeździe do garażu

    3. W poniedziałek przyjeżdża brama do garażu, zamawiam też drzwi (wreszcie się zdecydowałem... Gerda GWX 20).

    4. W piątek ...
  2. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Uśmiałem się bo dzwonili do kierbuda tynkarze-gamonie z pytaniem "kiedy się rozliczymy?", na co niezawodny Piotruś zapytał, ile to mianowicie zamierzają nam oddać za to, co sp...lili :lol: - facet ponoć się rozłączył i słuch wszelki zaginął.
    UFF...
    Niestety w toku poszukiwań okazało się, że zniszczyli trochę więcej - 15 zatynkowanych puszek (z tego 3 wyrwane ze ściany, tynk położony "na równo" - żebym nie miał zdjęć to nie wiedziałbym ...
  3. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    A oto cudne gładzie

    Pokój starszego syna, widok na korytarz, w głębi łazienka


    Ten sam pokój, widok na okolicę ;-)


    Widok na pokój młodszego patrząc z korytarza... piękny :-)

    ...
  4. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Dziennik na szczęście się odnalazł - w miejscu raczej nietypowym, bo w walizce na pawlaczu :o , ale na szczęście jest. Potem jeszcze tylko miesiąc przepychanek z bankiem - a to brak załącznika o przedłużenie budowy, a to podpis nie tam gdzie trzeba, a to poczta czegoś nie przysłała - na szczęście wynegocjowałem z wykonawcami odroczenie wypłaty, co poskutkowało pojawieniem się pięknych (naprawdę! 8) ) gładzi na pięterku - Żonie tak się spodobały, że na dole też tak chce, ...
  5. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Pojawili się cieśle - mamu już strop, podłogę (tu się nie dogadaliśmy - planowałem na górze podłogę z desek a panowie myśleli że z paneli i położyli OSB :evil: ), ściankę działową z gieksy... do tego buduje się tarasik - aż mnie coś trafia, że znów siedzę na dyżurze i nie mogę tego zobaczyć :x

    Do tego zjechali moją słynną ekipę tynkarsko-bałaganiarską, że ściany zrobili krzywe i ciężko te konstrukcje dopasować....

    No i mały ...
Strona 10 z 18