dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...

Jasiek GLX 5 autorstwa studia Atrium - [Link do oryginalnego projektu]

  1. Co na tapecie? :)

    - 15-04-2012 - 11:00 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Pokój na parterze doczekał się tapety, która pokryła radosną twórczość dwójki dzewcząt w wieku przedszkolnym.





  2. Korytarzowe przeboje

    - 29-08-2011 - 11:00 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Malowanie korytarza zakończyło się niepełnym sukcesem - zamiast oczekiwanego piaskowego wyszedł bieliźniano-morelowy:



    w międzyczasie też zabraliśmy się za malowanie listew przypodłogowych i ościeżnic:



  3. Poddasze pięknieje

    - 28-08-2011 - 11:00 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Czas zabrać się za poddasze, czyli:

    * Panele na ściany kolankowe i skosy
    * Tapetowanie
    * Kasetony na sufit.



    Efekty:






    ...
  4. Dziennik-o-Blog...

    - 19-06-2011 - 08:56 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Właśnie zauważyłem, że część wpisów mojego dziennika jest widoczna tylko dla mnie - status niektórych nowych wpisów to "Wersja robocza" - nie były więc widoczne dla nikogo innego. Niniejszym naprawiam błąd - wszystkie wpisy powinny być widoczne

    Updated 19-06-2011 at 09:00 by CitroCerber

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Czas wrzucić coś na ruszt...

    - 19-06-2011 - 08:52 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    ...do montażu płyt

    Nadszedł czas na podwieszenie sufitów, co nie było sprawą banalną, bo należało je obniżyć w stosunku do jętek o około 60 cm (pierwotnie miało być montowane do jętek, ale z niewiadomych przyczyn program liczący więźbę skrócił wymiar jętek i trzeba było umieścić je wyżej - tym samym wysokość pomieszczenia urosła do ponad trzech metrów).



    Płyty ...
Strona 2 z 24