dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mikiada

  1. 1 lipiec

    po długich oczekiwaniach rozpoczęło się... 1 lipca nastąpiło uroczyste wbicie łopat na dobre, 2 lipca zostały zalane fundamenty. Oj będzie się dziać...niestety mam wrażenie że przez oczekiwanie rozleniwiłam się nie czuję się za bardzo przygotowana do budowy, ale czy można się do tego przygotować...Pasy zapięte i rozpędzamy się i już zaczynają się pierwsze pytania/ problemy. Trzeba ustalić w ciąu tygodnia plany łazienek, kuchni. Co robić z wodą ? Czy robić już podłączenie ...
  2. stan po 2 miesiącach



    Może lepiej założyć staw hodowlany niż budować się Dziękujemy sąsiadom za zdjęcia, ja już boję się jeździć na działkę, żeby tego nie oglądać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0170..JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	2,4 KB
ID:	11469  
  3. Dziennik Ady i Mikolaja

  4. Dziennik Ady i Mikolaja

    a to będzie ta bardziej przyjemna jak dla mnie strona domu.. od ogrodu

  5. Dziennik Ady i Mikolaja

    Dzięki Myszonik mogę zamieszczać zdjęcia:) i jak słusznie zauważyła Myszonik brakuje tutaj tego co ma powstać.. więc załączam rysunek domku



    trzeba jednak trochę uruchomić wyobraźnię bo nie będzie taki jak na rysunku tylko inny:) dachówka będzie grafitowa
    Wyszedł trochę duży:) 220m użytkowe, 169m do zabudowy... jeju jeju co my robimy. Wczoraj powiedzialam ...
Strona 1 z 2