dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sanyaa

  1. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Poza łazienką dopracowaliśmy się kolejnego bardzo ważnego mieszkańca salonu-kanapę.
    Postawiliśmy w końcu na klasykę bo ja jakoś w czerniach zagustowałam a emek z kolei w skórze. No i znów IKEA choć bardzo staraliśmy się znaleźć coś lepszego ale sorry wszytskie kanapy były straszliwie wysokie a parapet za kanapą w Rodim jest dziwnie nisko. Jakoś nie wyobrażałam sobie parapetu będącego skladowiskiem kurzu ani podstawką pod kwiatek którego bedzie wystawać zza kanapy ...
  2. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Kopę lat mnie nie było ale w końcu jestem.
    Namieszało nam się mocno w życiu i wykańczanie domu zeszło na plan daleki bardzo. Tym niemniej teraz już jest spokojnie, ja na L4 siedzę i mam zamiar kontynuować to co zaczęłam bo domek przecież jeszcze nie wykończony a ja nie zostawię dziennika w połowie ;)
    W międzyczasie udało nam się prawie sfiniszować z lazienką. Tylko :( nie bardzo ma się kto w niej kąpać bo mi nie wolno się moczyć w goracej wodzie. Niestety ...
  3. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Mayday zapraszam do komentarzy :) Tam będzie odpowiedź i tam jest miejsce na pytania.
  4. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

  5. Rodi - Dom w rododendronach 5 (Aneks G2)

    Ok więc zademonstruję początki łazienkowe.
    Jak wiecie być może miał być Sensual z Paradyża. Cały trick polegał na wyprowadzeniu łuku na blacie i na zrobieniu mozaiki z sensuala beżowego bo takowej nie mają w ofercie. Ile ja się namarudziłam zeby mi ten łuk wymyślili jak wyprowadzić bez listw to moje, ile oni się na mnie nawkurzali to ich :D
    Tutaj widać zbrojenia pod blat. Musi utrzymać 2 duże umywalki i szafki więc ma być mocny:
    ...
Strona 1 z 12