dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

hojnorek

  1. Emeryka

  2. Emeryka

    Podbijam a w zasadzie uzupełniam :)
    W dniu 124 wstawiono okna i rolety. Poniżej fotorelacja z rolet :) + słupki pod tarasy z dedykacją dla Moniki





    Stan obecny:
    - zrobiona cała hydraulika (woda, ogrzewania w tym podłogówka), woda już płynie w kranie ...
  3. Emeryka

    ekipa od SSO posprzątała działkę :-) został również naprawiony płot (najpierw przez ekipę a potem przeze mnie) dziś też zamówiłem okna (a powinienem to zrobić miesiąc temu). do 20 sierpnia mam czas na położenie instalacji elektrycznych
  4. Emeryka

    dzień 75 - Stan Surowy Otwarty praktycznie zakończony. Zostały jeszcze 2 dni na domurowanie ścianki działowej między łazienką a spiżarką, słupy pod tarasy drewniane, taras wjazdowy (tu liczę na pomoc forumowiczów ale na razie cisza. HELLLPPPPP!! :-? ) i kilka innych pierół :)) no i posprzątanie bałaganu (sami pozamiatali górę :o )

    A oto efekt pracy:

    ...
  5. Emeryka

    hmmm... dawno nie padało.....

    nawet wczoraj przed zamontowaniem okien połaciowych musiało napompować wody do środka. heh. 6 z 7 okien wstawionych. 15 minut stałem i bawiłem się przełącznikiem PreSelect :) chylę czoła przed autorem rozwiązania :)
    wczoraj nie udało mi się zrobić fotorelacji, ale może dziś się uda...
Strona 2 z 6