dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maren100

  1. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Budze sie rano a za oknem pada snieg :o Tegoroczna zima przegina :x Gazu i drewna na ogrzanie domku idzie bardzo duzo, a w domu mamy tak 21-23 oC.
    Mebli w kuchni nadal nie mam :x Bylam umowiona a panem na montaz do 8 marca, a okazuje sie, ze niby lakiernik mu jeszcze frontow nie zrobil itd. itd. Generalnie lipa :x :roll:
    Zakupilismy meble do sypialni: lozko, 2 szafeczki nocne, 2 komody, bez szafy, ktora ma byc zrobiona na zamowienie.
    Sypialnia na zdjeciach katalogowych: ...
  2. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Odkad zamieszkalismy w naszym przytulnym :wink: domku wszelkie prace zwolnily o jakies 80% :roll: Juz zaczelismy byc nieco zmeczeni tym tempem budowy, ale udalo sie nam zamieszkac po 8 miesiacach od wbicia pierwszej lopaty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Byloby pewnie nawet szybciej gdyby nie zmiany decyzji odnosnie wykanczania domu wewnatrz :roll:
    A z prac obecnych zabudowa w salonie prawie skonczona:

    ...
  3. Przytulny D12a w Łodzi :)

    A teraz moje maluchy na wlasnym terytorium :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  4. Przytulny D12a w ?odzi :)

    Ostatnio pisanie dziennika mi nie idzie :(
    Ale nadrabiajac zaleglosci pokaze fotki parteru na czas wprowadzenia sie do domu :lol:

    Na calym parterze na podlodze polozony bialy gres polerowany. Fotki z czasow jego kladzenia:






    ...
  5. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Najpierw czesc gorna - PODDASZE :D :D :D :D :D Jest tak duze, ze maluchy ostatnio jezdzily tam na rowerkach :lol: :P A podloga polozona taka:



    gres polerowany jasnobezowy


    W piatek ma przyjechac stol bilardowy, tylko Mariusz mowil, ze bardzo kiepsko widzi wniesienie tego stolu na gore :roll: :roll: :roll: W koncu to raz, ze on nieco wazy a dwa rozmiarowo calkiem pokazny ...
Strona 1 z 27