dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Byl pan na pomiar bramy garazowej. Mozemy miec brame o wymiarach standardowych, bo nasz otwor ma dokladnie 4,52 x 2,22 8) Dzisiaj przypomnialo mnie sie, ze potrzebuje parapety zewnetrzne, bo wykonawca od ocieplenia ma je od razu montowac :roll: Chcialabym granitowe ale nie wiem ile beda kosztowac :oops: :roll: :roll: Na pewno duzo :cry: Moze w takim razie klinkierowe :roll:
    W miedzy czasie podjechalismy obejrzec wklady kominkowe. Zdecydowanie przypadl nam do gustu wklad Drove 2180 ...
  2. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Dzisiaj w koncu znalezlismy czas na zajecie sie bramami :lol: :lol: :lol: Pod uwage bierzemy brame Normstahla Wisniowskiego Krispola i Poltau. Na Normstahla sie chyba nie zdecydujemy, ze wzgledu na dlugi czas oczekiwania 6-8 tygodni, wiec mrozy moga nas zastac :wink: :D A na Wisniowskiego i Poltau 3 tygodnie, Krispol ponoc 2 tygodnie. Cenowo podobnie. Brama Poltau 5900 zl, Wisniowski 6000 zl, Normstahl g60 5800 zl, Krispol 5800 zl. Sa to ceny dla wymiaru bramy 4,5 x 2,25 m, automat, segmentowa ...
  3. Przytulny D12a w Łodzi :)

    No i wczoraj przyszedl deszcz :x Ale dobrze, ze juz dzis go nie ma :D Tylko dzis sloneczko mnie nie cieszy, bo Adus jest chory :cry: W poniedzialek dostal biegunke i bardzo wysoka temperature :cry: I wczoraj z samego rana pedzilismy do pediatry. A na godz. 9.30 umowiona koparke :roll: Z jednej strony dobrze, ze Mariusz mogl pojechac na dzialke, a z drugiej strony nie musial bo koparkowy nie przyjechal :x :o Dojechal dzis i ziemie rozplantowal :D Tyle, ze zostalo mi az 8 wywrotek ziemi :o ...
  4. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Na zewnatrz nadal pogoda super :lol: Ale niestety coraz bardziej jesien widoczna :cry: Liscie spadaja z drzew, trawka mniej zielona :cry: I te nieustanne zapowiedzi o deszczach :x Bedzie wilgotno i w domku tez wilgotno :( Pora pomyslec o sprzecie typu osuszacz :roll: Znalazlam jedna firme, gdzie mozna wypozyczyc oszuszacz za kwote 40zl/doba. Chyba duzo :-? :-? :-? Nie wiem czy mozna uruchomic proces osuszania bez ocieplonego poddasza :-? :-? :-? Bo poddasze bedzie ocieplane w polowie ...
  5. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Odnosnie tynku zewnetrznego to decyzji jeszcze nie ma :roll: Zastanawiamy sie miedzy mineralnym CERMIT ATLSU + pomalowanie go farba silikonowa ATLASU albo silikatowo-silikonowym CERESITU :-? :-? :-?
    Ciagle nie mamy zrobionych tarasow :cry: Dzwonilam do p. Lukasza kiedy moze do nas wrocic :wink: no i dopiero po 10 pazdziernika 8) Tylko nie wiem czy pod kostke Libet'a robi sie taka normalna wylewke :-?
Strona 11 z 27