dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Chcielibysmy zacząć budowe naszego przytulnego na wiosne jak tylko pogoda pozwoli ale zaczynam sie obawiać, czy zdazymy do tego czasu z pozwoleniem na budowe skoro nadal nie mamy mapy i po rozmowie z geodeta - moze bedziemy ja mieli na koniec nastepnego tygodnia. Hmmmmmm dobrze, ze nie mozna ugryzc przez telefon :evil:
    Mój maz wlasnie jest na naszej dzialce i wbija paliki w celu jej ogrodzenia. Na tym etapie chcemy zrobic tylko takie tymczasowe ogrodzenie na czas budowy, wiec zeby zaoszczedzić ...
  2. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Byliśmy już u p. architekt - dogadaliśmy sie co i jak chcemy - może nie do konca bo teraz przyszlo mi do glowy, ze moze by tak poszerzyc przytulnego o 1 metr, ale nie wiem co na to p. architekt i czy cena sie nie zmieni - wstepnie ustalilismy kwote 7000 zł za adaptacje projektu z przyłączami prądu, gazu i wody - tzn. wszystko na terenie naszej działki. Czy duzo czy malo - ciezko mi powiedziec, ale nie chcielismy juz szukac innego architekta, ponieważ ta p. architekt robiła zmiany w tym ...
  3. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Podjelismy z mezem bardzo wazna decyzje - bedziemy budowac dom !! Skoro tak to w pierwszej kolejnosci zakup dzialki. Nie wiem czy dlugo czy nie dlugo okolo 4 miesięcy szukania i jest to nasze miejsce na ziemi. Dzialke kupilismy w lipcu - 1274 m2, media przy dzialce (prad, woda, gaz), z dwoch stron bedziemy mieli sasiadow a za nasza dzialka juz praktycznie las ......... na mowie Wam pieknie jest !!!! Skoro dzialka kupiona to pora na wybor projektu domu i tutaj szukanie szukanie szukanie ........ ...
Strona 27 z 27