dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Kilka fotek z naszego poddasza :lol: :lol: :lol:








    A teraz lazienka na poddaszu :lol: :lol: :lol: Kafle strasznie brudne :( :o



    ...
  2. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Na budowie wszystko idzie po malutku :( Niestety duzo w tym mojej winy bo raz zorganizowalam za malo ludzi do pracy a dwa to z wieloma rzeczami ciezko bylo mnie sie zdecydowac (wykonczeniowka :wink: :D ) i dlatego jest jak jest :roll:
    Myslalam, ze panowie robiacy poddasze w tym tygodniu beda plyty kartonowo-gipsowe juz szpachlowac, ale niestety jeszcze nie :cry: Dalej przykrecaja jakies male kawalki plyt, mocuja naroznki i inne rzeczy potrzebne przed zaciagnieciem gipsem. Do szpachlowania ...
  3. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Lazienka z dnia na dzien nabiera uroku i nawet musze przyznac, zaczyna mnie sie podobac :lol: :lol: :lol: :lol:








    Parapety juz obrobione :lol:


    ...
  4. Przytulny D12a w Łodzi :)

    No to teraz zalegle fotki zamocowanych, ale jeszcze bez obrobki parapetow :)



    i z bliska :D




    A to owa lazienka z czerwienia :P




    ...
  5. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Wycene na meble kuchenne od panow, ktorzy byli na pomiar w sobote otrzymalam, 20500 zl :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o Porazka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A ja narzekalam, ze poprzednia wycena wysoka :roll:

    Dzisiaj zalozyli nam parapety marmurowe :D Fotek nie mam, bo zapomnialam zrobic :(

    Przy ocieplaniu poddasza ciagle czegos brakuje :( Profili glownych to poszlo juz ok 350 sztuk i ciagle malo :cry: welny "15" 300 m2, ...
Strona 3 z 27