dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pwasylcz

  1. Dom troszkę inny...

    Jeszcze parę fotek gołej elewacji - od piątku montaż "osprzętu" - szyny do okiennic, numer domu itp... Elewacja drewniana wymaga jeszcze przemyślenia kilku detali.





    ...
  2. Dom troszkę inny...

    No i po ocieplaniu. Tynki skończone, działka posprzątana (przez ekipę Pana Waldemara), inwestor zadowolony, sąsiedzi przejeżdżający wyglądają z okien samochodów :-)





    ...
  3. Dom troszk? inny...

    Wygląda na to, że w tej wiosny mam szczęście do ekip: najpierw udało się zrobić bardzo dobre tynki wewnątrz na sufitach, a teraz ocieplenie i elewacje dobiegają końca ku zadowoleniu Inwestora :-) Ostatnie zdjęcia z wczoraj - tynk Weber Terranova baranek 1 mm, kolor 100 C:

    prawie skończony trudny parapet przy drzwiach tarasowych (i tak raczej przez ten beton będzie sporo ciepła uciekać, co by nie zrobić...)

    ...
  4. Dom troszkę inny...

    Dziś majster pojechał do domu, więc motywacja nieco siadła, ale postępy i tak bardzo duże. Po trzech dniach:





    Takie miejsca są najtrudniejsze - parapecik po prawej udało się wstawić dobrze za trzecim razem, a i tak nie jestem pewien, że to miejsce będzie ...
  5. Dom troszkę inny...

    No i zaczęło się :-)





    Zastanawiałem się, jak robi się połączenia na rogach przy fazowanych styropianie - teraz już wiem

    ...
Strona 1 z 14