dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ew-ka

  1. Dziennik Ew-ka

    Zmniejszanie zdjęć

    Dzięki naszemu drogiemu Zbych-owi i jego wytrwalości i cierpliwości , naumiałam się zmniejszać zdjęcia .
    Prezentuję Wam moją Dorę , która będzie towarzyszyć mi również od dzisiaj w dzienniku , jako że jesteśmy ze sobą 24 godz. na dobę ....
    Jest 2 - letnią labradorką , zupełnie pozbawiona agresji , uwielbiają ja nasi znajomi i ich dzieci . Dorotka ( zdrobniale) codziennie jest ze mna w pracy , uwielbia plywać i biegać , nie ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Prosta ściana

    W pokoju Dawida wycięli 3 krokwie ( niepotrzebne w konstrukcji) i tym sposobem będą w pokoju 3 proste ściany :lol: Dzisiaj od rana Heniek muruje ściankę oddzielającą pokój Dawida od pomieszczenia nad garażem. Tynkarze nadal walczą .... a okna ? No cóż .....życie .... zginął ojciec pana z ekipy wstawiającej okna i dopiero w piątek zameldują sie u nas :cry:

  3. Dziennik Ew-ka

    Jesienne góry

    Spędziliśmy z Heniem 2 piekne dni w górach - góra ŻAR.... W niedzielę pogoda przecudna , slońce , błekitne niebo a z góry niesamowity widok na Beskid Żywiecki.
    I latałam szybowcem :lol: :lol: :lol:
    Moje marzenie sie spełniło .... niesamowite uczucie ...fruwać w górze nad miastem ( Bielsko-Biała) . Pilot wzniósl nas na wysokość 600 m - przeżycie nie do opisania ..... :lol:
    A tynki ? nadal się robią .......
    ...
  4. Dziennik Ew-ka

    okna ...nie ma

    dzwonił szef okienny ..przepraszał ,że coś tam sie stało ...aha ...z autem :wink: ( najczęściej powtarzana wymówka - gdzieś czytałam na forum :lol: ) ...Henio udał rozczarowanie ,ale było nam to opóźnienie na rękę , bo tynkarze przynajmniej w spokoju i bez nerwów skończa tynki...nie ma tego złego ...itd.
    Slupy na tarasie obite deskami ,sufit na tarasie , czyli podbitka zrobiona , brakuje tylko podlogi i można urządzić gościnkę ( pogoda ...
  5. Dziennik Ew-ka

    Odkurzacz centralny???

    ....jedna wielka lipa :evil: Za położenie paru metrów rur pcv -skasowali 1000zł !!!! Bez żadnego zabezpieczenia leżą sobie teraz te rury na posadzce -Heniek wściekły ,bo kto teraz do czasu wylewki będzie tego pilnował ,coby nie uszkodzić !!!! Wg małza winni to chociaż opiankować !!!Będzie dzisaj dzwonił do szefa firmy i rozmawiał , ale widzę że jest rozczarowany.....Skąd będziemy wiedzieć ,że rury nie zostały uszkodzone? Protokół ...
Strona 51 z 62