dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Noxili

  1. Noxilowy marudnik

    Schowałem za siebie piłę i starałem się wygladać przyjaźnie chyba niekoniecznie mi się to udało bo chłopczyk w komzy dał na wszelki wypadek krok w tył i rozejrzał się czy ma w razie czego wolna drogę ewakuacyjną . Przed sasiadami stała reszta ministranckiej braci w liczbie słownie dwu. Poczuł się chyba uspokojony tym wsparciem bo już odważniej powtórzył Proszem Pana przyjmie pan ksiedza?
    Znalazłem się w kropce -wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie była ...
  2. Noxilowy marudnik

    Przykro mi ale ciąg dalszy opowieści o zwierzakach będzie dopiero w przyszłym tygodniu.

    Tak gwoli przeprosin i wyjaśnienia: Wcześniej nie mogłem tudzież nie chciałem :oops: pisać bo zostałem totalnie i formalnie zasypany praca (zawodowo) a co gorsza pracą wokół domu . A na koniec ostro zmrożony.
    A zaczeło sie dość niepozornie : jesienią zrobiłem zapas drewna na 3 miesiące palenia.Ogrzewam dom odpadem drewna(40 zł za metr przestrzenny opału). Bardzo tani sposób ...
  3. Noxilowy marudnik

    Przykro mi ale ciąg dalszy opowieści o zwierzakach będzie dopiero w przyszłym tygodniu.

    Tak gwoli przeprosin i wyjaśnienia: Wcześniej nie mogłem tudzież nie chciałem :oops: pisać bo zostałem totalnie i formalnie zasypany praca (zawodowo) a co gorsza pracą wokół domu . A na koniec ostro zmrożony.
    A zaczeło sie dość niepozornie : jesienią zrobiłem zapas drewna na 3 miesiące palenia.Ogrzewam dom odpadem drewna(40 zł za metr przestrzenny opału). Bardzo tani sposób ...
  4. Noxilowy marudnik

    Miki - szczeniaczek Fiony .Na szczęście nie odziedziczył ani melancholii i smutku po Fionie ani Kotowatości po Dzeku . Przemiły i kochany futrzak.Tylko tyle i aż tyle.Ulubieniec Kargula.Głowny Kargul zawsze przynosi mu jakieś smakołyki i podkarmia przez płot w miedzy działkami. O dziwo Miki nie toleruje nikogo za płotem od strony ulicy . Nawet Pawlaka. Szczeka nawet na dzieci z sankami czy wrotkami .OBCY NA ULICY = WRÓG Ale na samej ulicy za furtką podchodzi i wita sie z tymi bardziej znajomymi ...
  5. Noxilowy marudnik

    Fiona miała dziwna fobię : nienawidziła ptaków. Szczerze i dogłębnie. Poczatkowo niezauwazałem bo np gołebie z naszego trawnika przepedzją wszystkie nasze psy . Jednak gdy na nasz ogród wskoczyła kargulowa kura Fiona w kilku skokach ja dopadła i zabiła 1 kłapnieciem paszy. W czasie biegu ani nie szczekała oszczegawczao ani nic .Zadnej też radości tylko objawy zdenerwowania.Biegła by zabić. Niewiem czemu tak nienawidziłaa kur.Truchło porzuciła praktycznie natychmiast. Jak ...
Strona 1 z 4