dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ani i Bartka perypetie z Niedużym

  1. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Fajnie jest być Mamą :)

    Wspaniały dziś dzień przeżyłam :yes:
    Mój mały przedszkolaczek zbiegł gdy po niego pojechałam do przedszkola w cudnym przebraniu kwiatka cytrynowego, z wspaniałą laurką :D
    Gdy cała szczęśliwa zapytałam, czy to ja jestem na niej narysowana, odparł - niee, no mamo, no psecies to owca :D
    A potem w domu wytańczył i wyśpiewał mi dzisiejszy występ (jutrzejszy festyn z pokazem dla mam przeniesiony na czerwiec z powodu pogody niestety)
    ...
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Na teście roczniaka moje starsze dziecię sięgnęło po pędzel. Rodzina zgodnie orzekła, że będzie ARTYSTĄ :yes:
    Potem jego upodobania zaczęły wskazywać, że będzie fotografem :yes:

    Robi zdjęcia namiętnie, fachowo, z różnych perspektyw, eksperymentuje i to bardzo udanie.
    Dziś popełnił mnóstwo zdjęć swojej mamusi. Oto jedno z nich :)

    Załącznik 11377
  3. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Moje smyki dziś zabrały się za podlewanie warzywniaczka, w którym chwilę wcześniej posialiśmy dwa rodzaje żółtej fasolki, buraczki, ogórki, koperek i cukinię.

    A było to tak:

    Załącznik 11145 Załącznik 11146 Załącznik 11147

    Trawnik na całe szczęście został skoszony po południu, więc nie grozi nam już widmo posiadania dzikiej, wysokiej łąki ;)
  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Dziś mijają dwa lata odkąd na świecie jest Tomaszek :yes:
    Przyjęcie urodzinowe odbyło się wczoraj, wszystko udało się doskonale, była masa prezentów i pyszny tort. Brat jubilata w jego imieniu uroczyście zdmuchnął świeczki po czym chłopcy sztuk 5 udali się na zasłużone szaleństwa do pokoju dziecięcego :yes:

    Załącznik 10901 Załącznik 10902 Załącznik 10903
  5. Ogrodowe i wyko?czeniowe perypetie Ani i Bartka

    Nasz domeczek w końcu doczekał się... ;)

    No właśnie, doczekał się godnego wejścia :)
    I godnego wykończenia tarasu. Po wielu debatach i ustaleniach, zdecydowaliśmy się na konglomerat twinson w kolorze leszczynowego brązu. Z tego samego materiału zrobiliśmy ganek. Jak na razie sprawuje się doskonale! Błyskawicznie wysycha po deszczu, jest gładziutki, wygląda dokładnie jak ryflowane drewno. I w końcu moje chłopaki po prostu kładą się na tarasie i jeżdżą ...
Strona 1 z 56