dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ani i Bartka perypetie z Niedużym

  1. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    W końcu znalazłam :lol:

    Wiele osób mnie pytało, a ja nie miałam pojęcia jak nazywają się te moje róże z altanki, które Tato uratował. Teraz już wiem :lol:

    Te różowe po bokach to ROSARIUM UETERSEN
    A czerwona "na plecach" to SYMPATHIE.


    Ufff, sumienie czyste :lol:

    Oba gatunki to gatunki pnące, inaczej czepne :lol:
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    We wtorek 15-tego moje starsze dziecię miało swój pierwszy występ w przedszkolu. Maluchy wystawiały Jasełka. Paweł został Świętym Józkiem. I z racji tego, że Maryja zachorowała, sam pełnił honory w czasie przedstawienia. I dał radę! :lol: Troszkę się obawiałam, ale oczywiście moim całkowicie subiektywnym zdaniem wypadł doskonale! Rozczuliłam się nawet, jak mój maleńki syneczek tak publicznie, z przejęciem mówił, śpiewał i zapraszał gości do Stajenki :lol: ...
  3. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Specjalnie dla verunii, różana altanka tego lata.

  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Jakoś tak wyszło, że z okazji przeprowadzki chłopaków do wspólnego pokoju wyszedł nam w domu niewielki remoncik.
    Kominek i murki nabrały barw czekoladowych, jedna ściana w salonie stała się kremowa (w sumie zmiana niewielka - z pastelowej orchidei zmieniała się w białą czekoladę), no i nowych kolorów nabrały oba pokoje. Nowy pokój chłopców (trawa morska) i nasza sypialnia (biała czekolada i czekolada).

    A oto efekty:
    ...
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Hmmm...
    Moje życie ostatnio ulega zmianom.
    Pawcik z synka mamusi stał się przedszkolakiem.
    Tomcio mimo innych planów jest ze mną w domu, a ja zamiast iść do pracy jak człowiek, to klepię zlecenia wieczorami :lol:
    Tato choruje, ale się nie dajemy!
    Wracamy z Bartkiem powoli na łono życia towarzyskiego, zarówno razem, jak i z osobna :wink:
    Z teściami wojujemy zaciekle i to raczej nie jest powód do dumy i szczęścia, no ale cóż poradzić ...
Strona 2 z 56