dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Cybex House ( dom olgu)

  1. Bieszczadzka-prawie jak bieszczady

    No nareszcie coś drgnęło na budowie :D
    zajeżdzam, proszę ja was na działencję a tam :



    takie widoczki cieszą oko inwestora :P

    widok od strony ogrodu, w tuż-po-południowym słoneczku 8)



    front ...
  2. Bieszczadzka-prawie jak bieszczady

    Senkju Małgoś :) za twoją radą komentarze juz założone. Zapraszam wszystkich.





    nowy kolor stolarki, co wy na to hmm? może nawet nie w sensie tego koloru, tylko w ogóle stolarki drewnianej i takowych wstawek w ...
  3. Bieszczadzka-prawie jak bieszczady

    Ooo, taka mi sie podoba łazienka na ten przykład :



    ładna, prawda?
  4. Bieszczadzka-prawie jak bieszczady

    Na budowie nadal niiic, więc podglądam co mają inni i kombinuję. Aktualnie na tapecie łazienki. Podejrzałam sobie w kilku dziennikach łazienki z trawertynu, mniam, zwierzyłam się z tego matce-rodzicielce, a ona, że sąsiadka takową posiaduje. Dzień później już byłam umówiona na wizję lokalną, ach te mamuśki :P no i po oględzinach już wiedziałam, że któraś z moich łazienek z trawertynu być musi. Tylko która?? :-? trza by casting rozpisać...
    Ta największa ...
  5. Bieszczadzka-prawie jak bieszczady

    Płakać mi się chce, nic się nie dzieje na budowie :cry: a to chyba najcieplejszy listopad od 40 lat. Majster nabrał robót, każdy go pogania i dupa od dwóch tyg. Nie rozumiem tematu, to my im płacimy i jeszcze musimy się prosić żeby pracowali ?? :o what the hell? Chyba powinnam wybrać się do Meg na korespondencyjny kurs opieprzania opieprzaczy :cry:
    No niby mają wejść w czw lub pt, ale i tak tracę nadzieję na dach w tym roku :evil:

    Na pocieszenie, stary ...
Strona 3 z 9