dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika.Sz-a

  1. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    na budowie nic się nie dzieje..
    koparka jeszcze nie dojechała.. najpierw pogoda deszczowa, ja nie miałam czasu.. później koparka nie miała czasu :wink:
    może w tym tyg się uda i działka przestanie udawać poligon.

    z nudów ciąg dalszy pomysłów różnych..
    dziś- parapety wewnętrzne..

    takie mam w pokoju- to marmur- nie pamietam jakiej odmiany..

    ...
  2. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    no i taras...

    będzie drewniany na słupkach, pod spodem ziemia "oddychająca", ewentualnie mech..

    powody dwa..
    1. podoba mi sie
    2. obwiązkowa pow. biol. czynna działki i za mało miejsca na betonowy- ale w sumie i tak wolałabym taki..



    no- prawie taki,odwrotnie z poziomami, ale ogólny zamysł podobny..
    w planach- wyjście z domu zgodne z wysokościa ...
  3. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    bardzo, bardzo bym chiałą, żeby ktoś zaprojektował nam ogród.. mamy tak mały ogródek, że trzeba zagospodarowac goz głową..

    mam kilka pomysłów, ale trzeba je spiąc w spójną całość, podpowiedzieć jakie rosliny sadzić, w jakiej konfiguracji..chciałąbym miec projekt do późniejszego wykonania- jednak drzewka juz posadzić, żeby podrosły w czasie budowy- jak chyba wyżej wspomniałąm- i widać na zdjeciach. działka to małą patelnia..

    troche ...
  4. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    dziś trochę "inspiracji..

    na początek pomysł na widok z okna :roll:



    to częsc ogródka u moihc Rodziców- w ramach odstresowywania sie w trakcie egz dyplomowych kupiłam altanke do samodzielnego montażu.
    zmontował to samodzielnie Pan :wink: , który pomaga w ogrodzie- kosi itp. (Tata chory na serce..). dach z gontów- ten sam Pan, wg moich instrukcji- opartych na gazetce z ...
  5. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    mam pytanie- jeśli ktoś to w ogóle czyta.....

    czy ktoś z Was na zewnątrz kleił styro +siatka+klej, ale bez tynku.. i z zaciągnięciem klejem dom zostawiony na rok..i po zimie dopieor tynk.?

    bo wydaje mi się, że widzę czasem domy tak zostawione na zimę.. to co- można tak zrobić..?

    a opłaca się cenowo to rozbijać? czy cena za mat+ robocizna za całośc będzie dużo wyższa, niż mat+robot- za styro, klej, siatka, bez tynku.. bo zastanawiam ...
Strona 2 z 7