dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jacekh

  1. Faworyt jackh'a

    "Salon"


    a tutaj widok na "kuchnię"


    ta plamka na syficie to miejsce gdzie będzie wyjście na anemostat nawiewny, po zalaniu stropu to dopiero ruszę bo pustaki kruche i mogłyby nie wytrzymać osłabione.


    taka sama plama jest wymalowana ...
  2. Faworyt jackh'a

    No to mała aktualizacja dziennika,
    na początek przyroda
    tutaj mamy słodkie ziemniaki - posadzimy i zobaczymy jak toto rośnie w polskich warunkach. Pewnie nic z tego nie będzie i drutowce zjedzą ale spróbujemy


    irysy holenderskie, ładne tylko szkoda że pojedynczo rosną a nie w karpach


    a tutaj mamy zdjęcie po tym jak ...
  3. Faworyt jackh'a

    A tutaj świeże fotki , tutaj widok stropu przed zalniem, dziura na schody i dalej strop nad salonem


    A tutaj gabinet i strop nad salonem, tak jak ta pierwsza deska po lewej leży będzie puszczony wewnątrz pustaków kanał wentylacyjny do salonu. Udokumentuję żeby nie było, jutro kupię rurę i się wstawi, dam fotki jak już będzie po...

    ...
  4. Faworyt jackh'a

    szalunek nad garażem prawa strona


    ziobro rozdzielcze w garażu


    żeberko rozdzielcze w przedsionku


    belki nad łazienką i gabinetem


    kawałek z góry - robione z rusztowania, ...
  5. Faworyt jackh'a

    a tutaj jakieś coś takie rumiankowate, w tym miejscu rok temu rozsypałem paczuszkę nasion dzikich kwiatów i teraz się odwdzięczają - te kwiatki są znacznie większe i ładniejsze niż widać na zdjęciu, miejsca zawsze się znajdzie na takie "kwiatki"


    irysy - swego czasu rok temu przytargałem karpę - ważyła tyle że ledwo dzwignąłem - a teraz pięknie kwitną , tutaj trochę blado wyszły na zdjęciu ale ...
Strona 1 z 23