dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jacekh

  1. Faworyt jackh'a

    Nieco się działo w ostatnim tygodniu. Kredyt nie drgnął, bank mnie wkurza już coraz bardziej. Rada dla tych którzy się starają o kredyt - bierzcie potwierdzenia składania dokumentów jeśli donosicie coś "w międzyczasie" , nie chce mi się przytaczać całej historii ale pracownik banku kłamał jak z nut, mnie mówił co innego, przedstawicielowi open finance co innego. Gdybym miał potwierdzenia to przynajmniej mógłbym pójść i zrobić awanturę a tak : "przecież ...
  2. Faworyt jackh'a

    A to dzisiaj pod koniec dnia , widok z salonu


    Widok od wschodu, gabinet i trochę salonu widać


    "kuchnia"


    dzisiaj im się trochę wolniej robiło na rusztowaniach. Ale prawie wyrobili cały materiał. Musiałem zamówić na miejscu ...
  3. Faworyt jackh'a

    A to dzisiaj pod koniec dnia , widok z salonu


    Widok od wschodu, gabinet i trochę salonu widać


    "kuchnia"


    dzisiaj im się trochę wolniej robiło na rusztowaniach. Ale prawie wyrobili cały materiał. Musiałem zamówić na miejscu ...
  4. Faworyt jackh'a

    A po południu człowiek wpada na działkę a tu ciach pach i chłopaki jednego dnia to wszystko wymurowali :
    "drzwi" wejściowe


    niemałe okno w salonie, to nasz wymysł, w projekcie jest zupełnie inaczej

    jak się okazało trzeba było ściankę na prawo od okna pociągnąć jeszcze o jeden pustak, bo by się w salonie kanapa ...
  5. Faworyt jackh'a

    A po południu człowiek wpada na działkę a tu ciach pach i chłopaki jednego dnia to wszystko wymurowali :
    "drzwi" wejściowe


    niemałe okno w salonie, to nasz wymysł, w projekcie jest zupełnie inaczej

    jak się okazało trzeba było ściankę na prawo od okna pociągnąć jeszcze o jeden pustak, bo by się w salonie kanapa ...
Strona 3 z 23