dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

  1. Piwonie w ogrodzie

    Wracam do naszego ogrodu i roślinek
    Wklejam ku inspiracji kompozycje z piwonii i irysów czy też np. liliowców. Strasznie mi się spodobały i oczami wyobraźni widzę coś takiego u siebie pod orzechem Nasadzimy je w korze, zaraz przy linii z kostki - wzdłuż od pnia orzecha, do następnego drzewa - jabłonki.. Miejsce nie jest całkowicie zacienione, a jak nie ma jeszcze liści orzecha, to praktycznie w ogóle nie ma cienia, więc roślinki powinny dać radę.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, piwonia, piwonie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Trawy ozdobne w ogrodzie po zimie

    Pobojowisko traw ozdobnych po zimie. Wiem wiem, nie zdążyłam ich związać w takie fajne snopki, ale zima mnie po prostu zaskoczyła



    A tu już wiosenne przycinanie i wykładanie gazetami pod grys/żwir granitowy:

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, trawy ozdobne, żwir Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Piękna zima!

    W zimie też było ładnie! Ogród bardzo się zmienił. Białe płyty Trawertynu na tarasie bardzo się zabrudziły, z resztą już w końcówce jesieni były dość przybrudzone od liści orzecha, którego mamy na ogrodzie... Już to gdzieś pisałam na forum, ale powtórze także tutaj - następnym razem zdecydowałabym się na inny kolor tych płyt, np. grigio (jasny szary) - niestety te białe brudzą się w tempie błyskawicznym, jakoś nie przemyśleliśmy tego Trudno No ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: libet trawertyn, ogród, sznaucer Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Aktualizacja po zimie :-)

    Dziennik strasznie zaniedbany - to fakt pora więc na aktualizację po zimie.

    Od czego by tu zaczać... może od jesieni, bo na tym zakończyłam? Jesień była piękna, więc korzystaliśmy z niej w zasadzie do końca listopada. Trawa bardzo ładnie urosła i powoli zaczęła się zagęszczać. Jestem bardzo zadowolona z tej mieszanki DIANA - AGROLAND - nawet teraz na wiosnę widzę, że bardzo fajnie już wygląda.. Posadziliśmy też kolejne rośliny i zakupiliśmy fajny zestaw mebli ogrodowych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, przebudowa domu, trawa, trawnik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Trawa nam pięknie rośnie :)

    Wczoraj minęło dokładnie dwa tygodnie od momentu posiania trawy w naszym ogrodzie - no tak, powoli możemy zacząć nazywać ten kawałek działki Naszym Ogrodem!! Wreszcie zaczynamy z niego korzystać! Ponad trzy miesiące prac ogrodowo-brukarskich i pojawiają się efekty tej ciężkiej pracy, a to nas bardzo cieszy!

    Tym razem pogoda nam wyjątkowo sprzyja. Trawa bardzo ładnie i szybko wzrasta - przez pierwszy tydzień było naprawdę ciepło, słonecznie, trawę codziennie ...
Strona 1 z 54