dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar asku
    Dzień dobry, bardzo mi się podoba ten taras z płyt czy jest szansa na kontakt do firmy która układała te płyty? Czy fugi były wypełniane piaskiem? Jakie zastosowaliście warstwy podbudowy. Wygląda pięknie, pozdrawiam
  2. Avatar ditomasso
    Piękne!
  3. Avatar Basia_KRK
    W Krakowie:

    ROLTECH
    Oś Szklane Domy 1
    12-644-07-46

    AGROMAX
    Ul. Grażyny 4
    12-415-12-04
  4. Avatar Maciejka2
    Uuuu... myślałam, że masz już sprawdzony sklep internetowy. Trudno
    Jak kupię, to oczywiście podeślę Ci namiary.
    Pozdrawiam
  5. Avatar Basia_KRK
    To jest łazienka taka dodatkowa na parterze, więc do przysłowiowego "mycia rąk" zupełnie wystarcza to żółte światło z lamp zwisających - i to jest ustawione jako główne źródło światła. Jeżeli ktoś chce sobie poprawić makijaż, to wtedy włącza dodatkowe "białe światło" i jest OK
  6. Avatar Basia_KRK
    Izolda, dziękuję Wymiary umywalki 45x80 cm - firma Kerasan - to komplet z szufladami. Łazienka ma czarne dodatki, czarny grzejnik drabinkowy i lampy też czarne - Tom Dixon. Ale mam też zwykłe białe ościetlenie dodatkowe - zwykłe spotlighty/plafony (oprawy w kolorze czarnym)

  7. Avatar Basia_KRK
    Tak, dokładnie. Izolda, przeglądnij m.in. w wątku Elfir, tam wielokrotnie pojawiał się ten patent.
  8. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał Maciejka2
    Basiu,
    przepiękny dom, przepiękny ogród!!! Gratuluję!
    Zdecydowałam się w końcu na trawę. Kupię Dianę. Spełnia wszystkie moje warunki. Dziękuję

    ps. gdzie kupowałaś Dianę?
    Maciejka, Dianę kupował wykonawca, z tego co pamiętam kupował u jakiegoś dostawcy na pl. Imbramowskim w Krakowie. Jak ewentualnie kupisz w innym miejscu, to koniecznie daj znać, bo ja też muszę jeszcze dokupić do dosiewki...
  9. Avatar Izolda69
    o już widzę oświetlenie w łazience, super lampy ... dobrze oświatlają lustro ?
  10. Avatar Izolda69
    Basia śliczna ta Twoja łazienka
    napisz proszę jaka jest szerokość umywalki i jakiej firmy
    jakie masz oświetlenie nad lustrem ?
  11. Avatar Maciejka2
    Basiu,
    przepiękny dom, przepiękny ogród!!! Gratuluję!
    Zdecydowałam się w końcu na trawę. Kupię Dianę. Spełnia wszystkie moje warunki. Dziękuję

    ps. gdzie kupowałaś Dianę?
  12. Avatar Izolda69
    nie wiedziałam, że mozna gazetami wykładać...to w zastępstwie folii ?
  13. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał ditomasso
    Oj, Basia, czekałam na Twoj ogród! Jest piękny!
    Przede mną wyzwanie w tym sezonie. Zbieram siły, bo musimy mocno wyrównać, nawieźć mnóstwo ziemii, i zacząć robić coś, na czym kompletnie się nie znamy
    Ale po tych zdjęciach jestem mocno zmotywowana!
    Cieszę się, że mogę w ten sposób pomóc! Wiem jak to jest, u nas był koszmar jeżeli chodzi o nawożenie i wyrównywanie ziemi, ale to pewne wiesz z mojego dziennika... Dobry projekt z poziomami ziemi w ogrodzie to PODSTAWA!!!
    Pamiętam też, jak szukałam w internecie etapów jak szybko rośnie trawa i nigdzie nie mogłam znaleźć, więc postanowiłam sfotografować mój trawnik i jest - efekt super po 5-ciu tygodniach
  14. Avatar ditomasso
    Oj, Basia, czekałam na Twoj ogród! Jest piękny!
    Przede mną wyzwanie w tym sezonie. Zbieram siły, bo musimy mocno wyrównać, nawieźć mnóstwo ziemii, i zacząć robić coś, na czym kompletnie się nie znamy
    Ale po tych zdjęciach jestem mocno zmotywowana!
  15. Avatar DRDZ
    Przepiękny ogród. Gratuluję projektu i wykonania tegoż ogrodu.
  16. Avatar aguleczka
    Basia pięknie się zapowiada !! czy na trawie planujesz jakieś nasadzenia ? śledziłam prace przejeżdżając i ciągle widziałam demolkę a tu proszę chwile mnie nie było w okolicy a tu już trawka się pojawiła u nas tez w tym roku demolka ogrodowa była Zapraszam http://www.ogrodowisko.pl/watek/4716...i-ogrod?page=9 Polecam Ogrodowisko przy tworzeniu ogrodu znajdziesz dużo ciekawych porad i masę pięknych ogrodów .

    Basia ale ja tu weszłam szukać pokoju dziecięcego bo jak dobrze mi się wydaje to ja Ciebie widziałam z brzuszkiem? jakiś czas temu więc maleństwo juz pewnie ma swoje miejsce które mnie bardzo Ciekawi jak urządziłaś ide szukać Pozdrawiam
  17. Avatar ditomasso
    Zazdroszczę... Zapowiada się piękny ogród
  18. Avatar jot_em
    Oj faktycznie pięknie
  19. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał Katarzyna Czemerys
    Czy na tarasie jest trawertyn z libetu?
    Witaj Katarzyna Tak, to jest Trawertyn z Libetu, kolor Bianco. Na zdjęciach wychodzi zupełnie inny niż w rzeczywistości. Jest bardziej biały, a nie taki zażółcony
  20. Avatar Basia_KRK
    Cytat Napisał ditomasso
    Fantastyczne te sosny gęstokwiatowe! Robią wrażenie.
    Podpatruję Twoje zejścia ze skarpy. Mamy bardzo podobny układ spadków i też próbujemy wybrnąć schodami. Czym planujecie obsiać zbocze?
    Tak, to prawda, są piękne! Ich szyszki są obłędne. Podpatruj śmiało - sama miałam z tym nie lada problem... Część zbocza jest wypłaszczona i będzie trawa, reszta to będą nasadzenia - zrobiliśmy już obramowanie z kostki pod nie. Nie dało się inaczej
Strona 1 z 40