dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

  1. Zlew - kuchnia

    Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ceramiczny - chciałam jasny i żeby się nie brudził - dlatego też wybór padł na SystemCeram, model Mera 57 z trzema wierconymi otworami: bateria, przycisk do młynka i dozownik.
  2. Masakra w łazience...

    Coraz więcej problemów zaczyna pojawiać się w łazience Zaczęło się od źle osadzonego syfonu odpływu liniowego (hydraulik), krzywo dociętych pod kątem 45 st. płytek, za grubych fug, krzywej belki stropowej, krzywej ścianki działowej, źle wymalowanego sufitu (prześwitywała zielona płyta GK i jakaś bruzda się pojawiła, bo zaczęli malować pędzlami zamiast wałkiem), itd.
    Teraz okazuje się, że znowu zawalił hydraulik... ile jego błędy będą się jeszcze ciągnęły.... ...
  3. Schody :))

    Taaadaaam!!! Mamy schody! Klatka jest naprawę wielka, bo prowadzi aż z piwnicy na poddasze. Na razie bez barierek i poręczy. Same schody są już zaolejowane - wyglądają bardzo naturalnie i o to chodziło Jutro zaczynamy malowanie ścian i sufitów..





  4. Opowieści wykończeniowe... i kolory :)

    Łazienka
    Powinna być już gotowa, ale po malowaniu zdecydowaliśmy się na położenie gładzi. Jednak ten tynk cem-wap po pomalowaniu nie spełnił moich oczekiwań... To zupełnie nie było to, co mi się wyobrażało, więc pozostało położenie gładzi. Mam nadzieję, że jutro skończą malowanie i montaż sprzętów. Nie mamy nadal grzejnika ręcznikowca... Musimy wreszcie go zamówić..

    Kuchnia
    Kolory:
    ...
  5. Pora na schody :)))

    Schody są dębowe, grubość stopnia: 5,5 cm - zdecydowałam się ostatecznie na olejowanie Dopiero jak będą już zamontowane, na razie są surowe.
    Wczoraj był już gotowy bieg do piwnicy - mam zdjęcia







    ...
Strona 11 z 54