dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

  1. Wyrównywanie terenu w ogrodzie

    Prace ogrodowo-kostkowe strasznie się przeciągają.. a to wynika z faktu, że pogoda niedopisuje, pada deszcz, ziemia mokra i ciężko wyrównać teren. A od tego trzeba zacząć...
    Znów musieliśmy nawieźć ziemi, bo ciągle jej mało i mało.. Wczoraj i dzisiaj przyjechało łącznie 10 ciężarówek z ziemią...

    Zdjęcie stanu obecnego - zrobione chwilę temu
    Znów zaczęło grzmieć.. pewnie przyjdzie burza

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, wyrównać teren Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Projekt ogrodu

    Prawie już jest finalny projekt ogrodu. Teren jest ze spadkiem, więc jakoś walczymy, żeby go ukształtować... Ogród jest całkowicie od strony południowej. Tutaj z nasadzeniami, które są na działce:



    Tak teraz wygląda ogród, trawa zarośnięta, nie widać tego skosu...

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, projekt ogrodu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Studzienki i ich pokrywy w kostce brukowej

    Czy ktoś się spotkał z takimi pokrywami, które można wypełnić kostką? Pech chce, że mam w moim krótkim podjeździe aż dwie pokrywy - jedną okrągłą, a jedną kwadratową

    Gdzie można coś takiego kupić / zamówić?





    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: studzienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ogrodzenie - gotowi, do startu, start :)

    Zatem zaczynamy przygodę z ogrodzeniem. Prace wreszcie ruszyły. Pierwsze łopaty zostały dzisiaj wbite w ziemię. Sprzyja nam nawet pogoda - tylko od czasu do czasu przejdzie potężna burza z ulewami

    Ten obraz powoli odchodzi do historii... To stara brama, zapewne jeszcze z lat 50-tych, tak jak i cały ten dom.



    ...
  5. Nowoczesne ogrodzenie, czyli jakie?

    Najwyższa pora ugryźć ten temat. Ciągle nie mam finalnego pomysłu, jakie zrobić to nasze ogrodzenie frontowe.. Wiem jedno: musi być w miarę nowoczesne i solidne.

    Jedna z pierwszych wersji była taka, jak poniżej, z wykorzystaniem piaskowca elewacyjnego, takiego jak na naszej elewacji domu, ale nie do końca jestem przekonana do takiej bramy z prześwitami…

    ...
Strona 3 z 54