dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

przemek220

  1. Budujemy "Wojtka"

    Ale dawno mnie tu nie było :) Prace w domku powoli dobiegają końca, dziś złożyłem dokumenty do nadzoru budowlanego w celu oddania budynku do użytkowania, jak się do niczego nie przyczepią to za 3 tygodnie będziemy mogli oficjalnie zamieszkać. Prawdopodobnie jednak przeprowadzimy się na koniec kwietnia lub początek maja. W każdym bądź razie już wkrótce.
    Najbliższe plany to raczej prace na zewnątrz, trzeba wyrównać trochę działkę, wykonać ogrodzenie, położyć ...
  2. Budujemy "Wojtka"

    Witam po przerwie. Stan budowlany jest następujący: pralnia skończona, garaż skończony, piwnica skończona, robą się płytki w łazienkach kuchni itp. w sypialniach założone panele na podłogach, zamontowane parapety wewnętrzne, budują się szafy, przyjechał również sprzęt AGD do zabudowy, ustaliliśmy również wstępnie termin budowy ogrodzenia na za dwa tygodnie :) Jest to niezbędne aby położyć kostkę przed domem bo błocko wkurza niesamowicie i do domu mam zrobioną ścieżkę ...
  3. Budujemy "Wojtka"

    Obecnie na budowie trwają jeszcze końcowe prace nad gipsowaniem ścian, w pralni i w garażu są już założone płytki, zamówione mamy też drzwi wewnętrzne, kupiliśmy panele do sypialni oraz płytki do łazienek, kuchni i salonu. Drzwi będą montowane po płytkarzu który zacznie zakładać płytki w marcu. Robią się też meble do kuchni i szafy do zabudowy. Mamy już zakupiony sprzęt AGD do kuchni. Brakuje jeszcze piekarnika :). Co do zakupów to musimy zakupić jeszcze wannę i baterie ...
  4. Budujemy "Wojtka"

    Witam po małej przerwie Na budowie pracujemy obecnie nad szpachlowaniem ścian, robieniem podwieszanych sufitów, kładzeniem płytek w pralni i garażu. Niedługo (mam nadzieję) zaczniemy kłaść podłogi w części mieszkalnej. Mieliśmy też spotkanie z gościem który będzie nam robił meble do kuchni i szafy do zabudowy. Zakupiliśmy też zmiękczacz do wody Tapworks NSC 17 ED ale jeszcze nie jest zamontowany. Poniżej kilka fotek, na pierwszej konstrukcja sufitu w korytarzu w trakcie: ...

    Updated 03-09-2010 at 09:45 by przemek220

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Budujemy "Wojtka"

    Nie chcieliśmy stropu drewnianego ponieważ obawialiśmy się że drewno będzie pracowało, strzelało stukało, że na suficie będą pojawiały się pęknięcia itp. Prawdopodobnie na dobrze wykonanym drewnianym stropie nic takiego się nie powinno dziać ale jednak zdecydowaliśmy się na terive. Jeszcze jedna zaleta terivy to możliwość dobudowania kolejnego piętra oczywiście po uprzednim demontażu dachu :)
Strona 1 z 17